Mikádo 2019: Inspirujte se slavnými kráskami! | Pro ženy | Blesk.cz

Mikádo není nuda! Inspirujte se známými kráskami a omládněte

6. dubna 2019 | 06:00

Tak to vypadá, že dlouhým vlasům odzvonilo. Čím dál více celebrit totiž zkracuje své kadeře do šmrncovního mikáda, které se drží na vrcholu oblíbených střihů. Toužíte také po změně? Inspirujte se slavnými kráskami!

Mikádo, neboli bob, je praktický účes se skvělým střihem, který se dá kombinovat na tisíce způsobů. Působí vzdušně, hravě a sexy a zároveň ubírá na věku. Záleží jen na vás, jestli zvolíte hladký způsob nebo své mikádo natočíte do tolik oblíbených beach waves, rozcucháte ho nebo sepnete sponkami. Fantazii se meze nekladou, a tento účes navíc vypadá skvěle v jakémkoliv provedení.

Mikádo navíc není vůbec složité na úpravu. Můžete ho vyfoukat přes kulatý kartáč, konečky vytvarovat pomocí gelu nebo pěnového tužidla, ale velkou parádu uděláte s mikádem upraveným jednoduše pomocí prstů. Pokud si přejete střihu dodat objem, stačí se předklonit a do vlasů zespoda nastříkat lak na vlasy. Vlasy už nečešte, pouze upravte rukama.

Mikádo po ramena nebo krátké, s ofinou nebo bez?

Tento střih si zamilovaly také celebrity. Královnou mikáda je například herečka Lucy Hale, která si tento účes udržuje už několik let. Mezi další krásky, které se rozhodly shodit své kadeře, pak patří například herečky Mila Kunis, Margot Robbie nebo modelka Miranda Kerr.

I will never be this (fake) tan again in my life 🌞

Příspěvek sdílený Lucy Hale (@lucyhale),Dub 9, 2018 v 11:18 PDT

Nahlédněte do fotogalerie a inspirujte se slavnými kráskami. Které mikádo sluší nejvíc?

Autor: Aneta Valešová