Sexy i s kily navíc: Podívejte se na nejžhavější plus size modelky a blogerky | Pro ženy | Blesk.cz

Sexy i s kily navíc: Podívejte se na nejžhavější plus size modelky a blogerky

6. března 2017 | 06:00

Pár kilo navíc v ženské kráse rozhodně nehraje roli. Našly jsme slavné modelky a blogerky, které jsou i se širšími stehny nebo větším zadečkem slavné, krásné a sexy. A co víc? Tyhle ženy se nebojí své křivky ukázat, a to je skvělé!

Ashley Graham je mezi plus size modelkami v současné době nejpopulárnější. Před lety jí řekla majitelka jedné modelingové agentury, že když hodně zhubne, mohla by se stát velmi úspěšnou modelkou. Ashley odmítla, a přesto plní titulní stránky těch nejprestižnějších magazínů a fotí pro nejznámější módní značky. Během své kariéry zdobila titulní strany Sports Illustrated, Maximu nebo Vogue, a to jí může každá druhá vychrtlá modelka závidět. Velké úspěchy sklízí i modelka Candice Huffine, která se jako první plus size modelka dostala do kalendáře Pirelli.

Velký úspěch ve světě sklízí i Češka Barbora Bartáková, která v rozhovoru pro nás přiznala, že si dříve připadala ošklivá a tlustá. Své křivky se ale později naučila milovat a díky tomu se stala úspěšnou.

Pokud hledáte třeba i inspiraci, jak se s pár kilogramy navíc oblékat, určitě si zamilujete některé blogerky, které své křivky oblékají do žhavých módních trendů. To, že jsou některé barvy a střihy pro plnoštíhlé ženy tabu, nechtějí ani slyšet. Klidně nosí bílou barvu, zkrácené topy i úzké sukně. Jejich outfity se můžete inspirovat v naší fotogalerii.

Jak probíhalo focení titulní strany? • VIDEO: youtube.com/sportsillustratedswimsuit

Autor: red