Sobota 9. prosince 2023
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie
Zataženo, déšť se sněhem 0°C

Plus size influencerky, které milují módu: Tyhle válcují Instagram!

 • Módní influencerky nemusí mít jen velikost S.
  10. srpna 2020 | 06:00

  Máte větší velikost oblečení a někdy vás už nákupy oblečení ničí? Vše předvádějí jen štíhlé ženy a vy nemůžete sehnat nic na sebe? Tak to je pravý čas začít sledovat módní influencerky, které jejich plus size velikost rozhodně netrápí.

  Na Instagramu můžete sledovat ženy, které jsou jako vy, a můžete si toho od nich hodně vzít. Napodobte jejich styl a inspirujte se tím, kde nakupují. I díky tomu, že se nebojí odlišit se a jsou sebejisté, stejně jako modelky s velikostí XS, prorazily a některé mají i více než milion fanoušků. Koho se vyplatí následovat?

 • Tabria Majors

  Momentálně jedna z nejúspěšnějších je modelka, která pomocí sociálních sítí dává ženám jasnou zprávu: "Mějte rády své tělo, mějte se rády takové, jaké jste." Sama prý váží 104 kilogramů a nebojí se vyfotit se v plavkách ani ve spodním prádle.

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  My fupa says hi 👋🏽 📷 @underground_nyc

  Příspěvek sdílený Tabria Majors (@tabriamajors),Kvě 28, 2019 v 12:22 PDT

 • Fluvia Lacerda

  Fluvia je první plus size modelkou, která se objevila v časopise Playboy (v Brazílii). Přestože se neukázala celá nahá, jedná se o naprostý průlom! Vedle několika fotografií uvnitř časopisu se ukázala rovnou na titulní straně. Od té doby má velký úspěch i na svém Instagramu.

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  That most perfect white denim fitted dress 🙌🏼 @fashionnovacurve 🕊 Aquele vestido de jeans branco perfeito 🕊🙌🏼

  Příspěvek sdílený Fluvia Lacerda (@fluvialacerda),Dub 15, 2019 v 3:15 PDT

 • Natasha Polis

  Tato influencerka je známá zejména díky YouTube, kde pravidelně sdílí názory na knihy, filmy a televizní pořady. Její Instagram se ale rychle stal propagací i jejího životního stylu a plus size módy. Vedle toho se také ráda obléká do různých cosplayů, nejraději má Disneyho.

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  Make every moment magical 💖 even when you're getting eaten alive by mosquitos at a mountain wedding and then have to go to the hospital for a severe allergic reaction 🤣 - I'M FINE. Thanks for all the concerned dms and tweets this week. I've never been bitten by these buggers before. I guess when you turn 25 everything goes down hill from here. - But seriously, my friend's wedding last weekend was GORGEOUS. I got to do @marissaelizabethco hair and makeup, thank you for trusting me to do so! Felt like a Disney Princess taking this photo! Dress is from @asos_loves_curve - #instastyle #Disney #weddingstyle #summerstyle #plussizefashion #plussize #whatiwore #fashion #style #liketkit #disneygram #instadisney #disneystyle

  Příspěvek sdílený Natasha Polis (@tashapolis),Čec 5, 2019 v 10:20 PDT

 • Stefani Nicole

  Tvrdí o sobě, že bude vaše virtuální kamarádka. Sdílí zábavné příběhy a ukazuje vše ze svého života. Její příspěvky vás dostanou a vy hned budete chtít být jako ona i se tak oblékat.

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  Happy Sunday friends 🌿 Feeling so thankful today for so many things. What are you thankful for?

  Příspěvek sdílený Stefani Nicole 🎶 (@hellostefaninicole),Čec 14, 2019 v 8:12 PDT

 • Lauren Nicole

  Lauren je plus size modelka i influencerka. Její styl je naprosto fascinující. Před kamerou je jako doma a v oblečení, které běžně vidíme jen na velmi štíhlých ženách, vypadá fantasticky.

 • Molly Clutts

  Molly má velmi ženský styl a miluje vše, co má na sobě květiny. Pokud jste si doposud myslela, že si nemůžete kvůli své větší velikosti vzory dovolit, abyste na sebe nepoutala příliš pozornosti, začněte sledovat tuto ženu. Změní váš názor!

  Podívejte se na náš pořad Souboj velikostí S vs. XL

  Video se připravuje ...
  Souboj velikostí S vs. XL: Šaty pětkrát jinak, které lichotí boubelkám i štíhlým ženám • VIDEO: Videohub

   

   

Autor: Markéta Luštincová
Diskuse ke článku
.