Sobota 1. dubna 2023
Svátek slaví Hugo, zítra Erika
Zataženo, déšť 13°C

Ulice: Život Jirky Hermana v troskách. Další rána, která ho možná připraví o práci

16. března 2023 | 06:00

Jirka Herman v poslední době nemá vůbec hezké období. Našel sice úžasnou ženu, Gábinu, ale shodou okolností se mu nahromadilo tolik negativních věcí, že pomalu ztrácí pevnou půdu pod nohama. A rány nepřestávají chodit!

V seriálu Ulice je zobrazeno množství nejrůznějších charakterů, profesí, věkových kategorií. Životními osudy svých hrdinů seriál oslovuje široké spektrum diváků, protože si v něm každý najde svůj příběh, své aktéry, se kterými se může ztotožnit. Proto jsou i tolik oblíbení Gábina Pumrová (Aneta Krejčíková) a Jirka Herman (Jan Holík), s nimiž se život v poslední době opravdu nemazlí. Přesto drží při sobě, navzájem se podporují a snaží se společně čelit nepříjemným věcem, jež je potkávají. Jirka Herman je pro Gábinu i jejího syna Šimona (Jakub Krause) obrovskou oporou. Nyní ale bude on sám podporu potřebovat…

Začalo to už na podzim Šimonovou kauzou ve škole, jíž se chytil snaživý novinář Dalibor Tomášek (Petr Uhlík). Ve svých článcích bohužel přinášel značně zkreslené informace, protože Gábinina rodina s ním brzy přestala komunikovat v domnění, že mu nejde ani tak o pravdu jako spíš o senzační odhalení. Jirka Herman se s ním nebavil vůbec, což mohlo vzbudit podezření, že má co tajit. Když souhrou nešťastných náhod před časem nadýchal zbytkový alkohol, byť si před jízdou udělal samotest, Tomášek se toho hned chytil.

Podívejte se na rozhovor s Anetou Krejčíkovou:

Video se připravuje ...
Anetu Krejčíkovou trápí chronické onemocnění pleti. Prozradila, jak s tím bojuje • VIDEO: videohub

Jeho nový článek znamenal pro Jirku další stopku v práci, do níž se měl právě vrátit. A protože Jirka svou prací spoustu let doslova žil, byla to pro něj pořádná ťafka. Když ten den navíc narazil na Tomáška v Gábinině salonu, ujely mu nervy a vyrazil s ním dveře. Incident, který se občas může stát každému, kdo je pod dlouhodobým psychickým tlakem, se bohužel neobešel bez následků…

Redaktor tím pádem zdaleka neřekl poslední slovo. Dalibor Tomášek tento Hermanův zkrat jen tak nenechá. Podle něj nemá člověk, který se nedokáže ovládnout, u policie co pohledávat. A tak udělá něco, co může Jirku Hermana nadobro zničit – podá na něj trestní oznámení. Jak se to Jirka Herman dozví? A co to s ním udělá? Jak snadno může člověk přijít o vše, na čem mu záleží?

Video se připravuje ...