Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno, déšť 21°C

Ulice: Poznáte tohohle fešáka? Víme, proč Mára radikálně změnil svůj účes!

7. listopadu 2022 | 09:30

Kryštof Rímský (47), známý zejména pro své bouřlivé mládí a roli Kryštofa Marečka v seriálu Ulice, zásadně změnil image. Po delší době se rozhodl ostříhat dlouhé vlasy, které nejčastěji nosil uvázané do malého drdolu. 

„Měl jsem delší vlasy tři roky. Poté, co začal covid a nějaký čas nebyli kadeřníci, vlasy rostly stále víc. Pak přišla gumička a v létě už mi v tom háru bylo vážně vedro, nedalo se to snést. Navíc se mi to špatně vešlo do helmy na motorku,“ uvedl a dodal: „Navíc mám rád metal a dlouhé vlasy jsou součástí téhle image. Takže mě to občas ovládne a já mám pocit, že tím vždycky trochu omládnu.“

Tento týden v Ulici:

Video se připravuje ...
Tento týden v Ulici: Zásnuby, tajná láska v ohrožení a zbraň ve škole • VIDEO: tv Nova

Změnu účesu plánoval oblíbený herec několik měsíců, ale musel se přizpůsobit harmonogramu natáčení denního seriálu. „Na horách mě inspiroval můj letitý kamarád, který se letos nechal taky ostříhat, moc mu to slušelo. Tam jsem se rozhodl, že to taky zkrátím, jen jsem musel počkat, než se dotočí sezona.“ Nový účes Kryštofovi vykouzlili v Ulici a zdá se, že je s výsledkem nadmíru spokojen: „Naše Veronika (hlavní maskérka v Ulici – pozn. red.) je boží maskérka, boží člověk a šikovná kadeřnice, takže já jsem nadmíru spokojen.“ Kryštof prošel proměnou už v létě, ale na televizních obrazovkách se v novém sestřihu objeví právě dnes. Co na změnu říkáte? A jaká bude Karlina (Markéta Stehlíková) reakce?