Pondělí 1. březen 2021
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Polojasno 7°C

Nová postava v Ulici: Rozvrátí tahle blondýnka někomu manželství?

16. února 2021 | 15:37

Uliční drbna Milena Pumrová (Alena Štréblová, 54) a diváci seriálu Ulice zaznamenají koncem týdne novou ženu ve společnosti Vítka Klímy (Filip Čapka, 46). Brzy se ukáže, že sympatická blondýnka je jeho kolegyní v bance, kam nedávno nastoupil. Krásná neznámá se jmenuje Dita Tálská a hraje ji Vendula Fialová (32).

Vendula Fialová pochází z Ostravy a má vystudovanou hereckou konzervatoř. Diváci TV Nova ji mohou znát ze seriálů Policie Modrava II. a Ordinace v růžové zahradě 2. Několik let moderovala počasí v Dobrém ránu a její hlas je známý z rádií Kiss nebo Hitrádio. Její domovskou scénou je Divadlo pod Palmovkou, ale hostuje i v dalších pražských divadlech.

Vendula o své roli v seriálu Ulice říká: „Dita je sympatická ženská, která v osobním životě neměla štěstí na správného partnera. Syna Olivera má s ex-manželem ve střídavé péči a snesla by mu modré z nebe. Práce v bance ji baví a je v ní vesměs úspěšná, ale sama sebe si váží dost na to, aby se ozvala, když je něco nefér. Je to parťák, kámoška.“

Tahle dáma je šedou eminencí pořadu Ulice a herci jsou ze schůzek s ní mnohdy nervózní • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

Dita pracuje na podobné pozici jako Vítek. Ten je sice služebně starší, ale z Liberce do Prahy nastoupil relativně nedávno. Mladší Dita má tak výhodu v tom, že na pobočce pracuje mnohem déle. Jako kolegové si velmi dobře rozumí, a to možná i díky novému společnému nepříteli. Jak s nově vznikajícím přátelstvím kolegové naloží a co řekne na sympatickou kolegyni Vítkova manželka?