Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 21°C

Příběh čtenářky: Toužím se vyspat se svým ex, i když má novou rodinu a dítě!

14. srpna 2017 | 06:00

On má novou ženu, ona je sama. S novou partnerkou má malé dítě, ale i nadále „uhání“ exmanželku, protože současná žena s ním spát nechce. Exmanželka by ráda podlehla, protože postel byla jediné místo, kde jim to klapalo až do konce. Jak to skončí, když touhy jsou na obou stranách? Podlehne jim čtenářka Monika?

Poslední manželský sex jsme měli dva dny před rozvodem

Jsem tři roky rozvedená a máme pětiletou dceru. Stálého partnera nemám a ani ho příliš nehledám. Manžel se před rokem znova oženil a s novou manželkou má půlroční holčičku. Dítě ani svatbu prý neplánoval, ale to už je jeho věc. Chtěl si užít s mladou slečnou a myslel, že mu to snad budu tolerovat. Šanci jsem mu pochopitelně dala, ale když nebyl schopný ani po půl roce vztah ukončit, požádala jsem o rozvod. Kdybych v takovém vztahu dál zůstávala, ztratila bych samu sebe a svou důstojnost.

Rozvod jsme oba nesli těžko, manžel mě přemlouval, sliboval, ale se slečnou se stýkal dál. Byla holt o deset let mladší a o dvacet kilo lehčí než já. Ona slečna nebyla líná mě pravidelně a podrobně informovat o jejich vztahu. Bylo to těžké období, ale jsem na sebe velmi hrdá, že jsem ho přečkala se ctí. Rozvod proběhl i přes velkou snahu manželovy milenky klidně. Dceru bývalý manžel vídá pravidelně, zajímá se o ni, alimenty platí a nemá problém dceři koupit i něco nad rámec domluvy, pokud je potřeba. Obrovským paradoxem našeho rozchodu je, že poslední manželský sex jsme spolu měli dva dny před posledním stáním. Mnoha lidem to možná přijde nechutné, ale já se za nic stydět nehodlám. Stydět by se měl můj muž, v tu dobu už rozhodně nepodváděl mě.

 

„Konec manželství, konec sexu!“ řekla jsem mu

Kdybych byla „mrcha“, tak si tehdy pořídím nějaké šťavnaté fotky a pěkně za tepla je pošlu manželově milence. Já ale pomstu ke spokojenému životu nepotřebuji. Dostal šanci, nevyužil ji, tak se nedá nic dělat. Na polygamii nejsem ten správný typ! Navzdory všemu jsme se ale oba nedokázali nějak rozloučit s občasným manželským sexem, a to i v době, kdy jsme už věděli, že půjdeme od sebe. Tyto intimní chvilky nebyly nijak záměrně plánované, nebyly ani součástí boje mezi dvěma ženami, prostě nám jen sex vždy klapal. Po posledním milování jsem manželovi řekla, že mimomanželský sex s ním ale provozovat rozhodně nehodlám, a svůj slib jsem po rozvodu ani jednou neporušila.

Musím ale přiznat, že to nebylo lehké. S bývalým manželem jsme si po fyzické stránce neskutečně rozuměli, v ostatních ohledech to bylo, zvláště na konci našeho vztahu, mnohem horší. Po rozvodu jsem měla jednu vážnější známost a pár kratičkých románků, ale intimnímu souznění, které jsem mívala s „ex“, se nevyrovnal žádný z nich. Je s podivem, že můj bývalý mi mnohokrát řekl to samé. K čemu je mi ale taková informace dobrá? Později jsem pochopila, že mně osobně neměla být dobrá k ničemu – „ex“ si jen připravoval půdu pro to, aby to na mě začal znova zkoušet. Dobře věděl, že mu odolávám jen těžko.

 

 

Tolik se mi chtělo podlehnout…

Před tři čtvrtě rokem mi bývalý manžel strčil při předávání dcery do ruky svatební oznámení, omluvně se při tom ošíval a řekl: „Ty asi stejně nepřijdeš, viď? No, ono by to asi nebylo vhodné. Přítelkyně je těhotná, tak je trochu labilnější…“. Poté, co mi naznačil, ať na obřad nechodím (pochopitelně bych nešla), se rozpovídal o tom, že dítě rozhodně neplánoval a ženit se také nechtěl. „Proč mi to říká, mělo by mě to snad zajímat?“ pomyslela jsem si. Po čase se ukázalo, že mělo.

Těhotenství i narození miminka s mladým manželstvím evidentně „zamávalo“, bývalý manžel občas utrousil nějakou poznámku a jednou se při vyzvedávání dcery rozpovídal víc. Nakonec jsem ho pozvala na kávu. Dcera koukala na pohádku a bývalý muž mi vyprávěl, že už ví, že udělal hroznou chybu, že jsem byla nejlepší, nejpěknější, jednoduše „nejnejnej“. Také z něho vypadlo, že s druhou ženou už dlouhou dobu nespí, protože ona po narození dcery nejeví o sex zájem. Tolik se mi chtělo podlehnout, bylo nad slunce jasné, kam touto zpovědí míří, ale červená kontrolka mi blikala jako o život a já odolala. Jenže tím to neskončilo.

 

Tělo by chtělo, ale rozum mi velí, abych neriskovala

Bývalý manžel mi od té doby začal ještě častěji volat i psát a mnohokrát se pod nějakou záminkou za mnou zastavil v práci. Bohužel mu nejsem schopná říct, aby se už nesnažil. Nejradši bych mu totiž podlehla, kvalitní sex mi chybí – a ten náš kvalitní rozhodně byl.

Ráda bych vše nějak rozlouskla, protože se mi na obzoru rýsuje další muž, který o mě jeví zájem a rozhodně mi není nesympatický, nicméně můj bývalý se mi životem stále plazí jako stín. Jasno mám v tom, že ho nemiluji, už dávno o něm nemám žádné iluze, ale pokud se podívám pravdě zpříma do očí, musím uznat, že mě můj bývalý muž stále silně fyzicky přitahuje.

Čtenářka Monika (35), ilustrační foto


Má se Monika vyspat se svým ex?
59,6%
40,4%
Děkujeme za Váš hlas!
93 hlasů
63 hlasů

 

Autor: red/aši