Příběh Karoliny: Vyspala jsem se se starostou, teď mě nenávidí celá vesnice! | Pro ženy | Blesk.cz

Příběh Karoliny: Vyspala jsem se se starostou, teď mě nenávidí celá vesnice!

10. července 2017 | 06:00

Karolina prožila s Petrem sex na jednu noc. Jenže to ještě netušila, jaká z toho bude aféra. Karolině asi nezbude nic jiného než se z vesnice odstěhovat. Petr byl totiž starosta!

Stěhování do malé vesničky

Po rozvodu jsem si musela pořídit nějaké bydlení. Zbyly mi peníze, a tak jsem se rozhlížela po nějakém malém domě. Objížděla jsem různé nemovitosti, ale žádná mi nepadla do oka. Až kamarádka mi dala tip na jeden malý domeček u nich v obci. Hned jsem věděla, že je to přesně to, co hledám. Navíc chlapík, od kterého jsem ho kupovala, byl moc sympatický. I já se mu asi líbila, protože z něho padal jeden kompliment za druhým. Petr se snažil být nápomocný i při mém stěhování. Byla jsem mu vděčná a jeho pozornost mi dělala dobře, ale zařekla jsem se, že si aspoň půl roku s nikým nic nezačnu. Potřebovala jsem si dát chvíli oddech a být sama se sebou.

Podle sexuologa jsme přeborníci v nevěrách! Podívejte se na naše VIDEO:

Sexuolog Petr Weiss: Češi a Češky jsou přeborníci v nevěrách • VIDEO: Adam Balažovič

Krásná noc plná sexu

Jenže Petr mi plány překazil. Byl prostě až moc sexy na to, abych odolala, a tak jsme spolu prožili krásnou noc úžasného sexu. Ráno zmizel jak pára nad hrncem. Mrzelo mě to, ale věděla jsem, že to bude tak nejlepší. Měla jsem tolik starostí sama se sebou, stěhováním a zařizováním, že mě vůbec nenapadlo zjistit si, co je Petr vlastně zač – co dělá, kde bydlí, jestli má rodinu a tak... Šlo přece o jednu jedinou noc, a tak mi to přišlo zbytečné. Jenže o to větší šok mě pak čekal.

Všichni na mě koukali jak na vraha

Zanedlouho se totiž konala volba nového starosty. A já se nestačila divit, že Petr je mezi kandidáty a nakonec suverénně vyhrál. Teprve tehdy jsem zjistila, kdo byl ve skutečnosti můj milenec na jednu noc. Úspěšný muž, navíc ženatý. Bohužel jsem se se vším svěřila své kamarádce, té, která mi dala tip na dům. Ta bohužel nemlčela a vyzvonila mé tajemství celé vesnici. Nejspíš měla vztek, že jsem měla poměr s někým tak vlivným, a pustila to dál do světa.

 

Potvora jsem byla já, ne starosta!

Drby se samozřejmě roznesly rychlostí blesku. Pak už mě čekalo peklo. Stačila jedna návštěva v samoobsluze. Musela jsem snášet nenávistné pohledy, ale i drsné připomínky, jak kdybych spáchala šílený zločin. Nejdřív jsem se snažila bránit, ale brzy jsem pochopila, že to nemá cenu. Nejvíc mě ale šokoval přístup lidí k celé kauze. Zlá potvora jsem byla jen já. To já se přistěhovala a hned tu udělala takový rozruch. To já ho svedla a on chudáček za nic nemůže! Přesně to mi také vpálila jeho žena, když za mnou přišla. A Petr? Ten se samozřejmě kvůli svému získanému postu zachoval jako zbabělec. Lidé mu samozřejmě odpustili. Já se bohužel ale budu muset asi zase odstěhovat. Jsem tu prostě černá ovce a vesnice neodpouští.

 

Karolina T., 32 let, ilustrační foto


Autor: red/aši