Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Muži se svěřili: Na co opravdu myslíme, když nám to děláte rukou

 • 25. ledna 2022 | 06:00

  Tenhle způsob uspokojování si muži osvojili mnohem dřív, než měli svou první přítelkyni, a tudíž vědí moc dobře co a jak. Tím pádem jsou vůči nám, ženám, značně kritičtí, pokud jsme bezradné nebo tuto techniku neprovádíme dokonale. 

  Ve svém vlastním zájmu byste tedy měly pročíst názory skutečných mužů, jsou totiž vtipné a mnohdy opravdu skvělou lekcí.

 • Erik

  Autor: shutterstock
  "Uspokojení rukou je v lepším případě příjemnou cenou útěchy, v horším absolutní ztrátou času bez jakéhokoli potěšení. Ta největší chyba, které se ženy nejčastěji dopouštějí, je to, že se soustředí na špatnou část penisu, na kořen. Dámy, tam je přece minimum nervových zakončení, soustřeďte se vždycky na žalud!" 

  Video se připravuje ...
  Gábi se nebojí zeptat: Jak uspokojit rukou muže lépe než to dovede on sám • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

 • Jakub

  Autor: shutterstock
  "Je to super příjemné, když se žena snaží poskytnout mi uspokojení a dráždí mě přitom rukou a tím mě dostává do varu. Je to stejně tak v pořádku, pokud v tom pokračuje, a já se tím pádem ještě víc vzruším, ovšem potom je už načase posunout se dál. Jediný, kdo mi totiž dokáže pomocí ruky poskytnout to nejslastnější potěšení, jsem já sám."

  Video se připravuje ...
  Gábi se nebojí zeptat: Masáž penisu v praxi a jak na to • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

 • Bohouš

  Autor: iStock

  "Mně osobně tedy nijak nevadí, když mi to ženská dělá rukou. Jasný, sex je vždycky mnohem lepší varianta. Na druhou stranu – je to technika a způsob, který vám v páru dává mnohem větší možnosti, jak být spontánní. Jsou totiž situace a místa, kde by sex jako takový nebyl možný, a cokoli je lepší než nic."

  Video se připravuje ...
  Gábi se nebojí zeptat: Jaký mají muži vztah k vlastnímu penisu • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

 • Karel

  Autor: shutterstock
  "Muži všeobecně, pokud je mi známo, dvakrát nemilují, když se jim žena snaží pomoci pouze rukou. Nikdy by nesrovnávali tuhle techniku s orálním sexem nebo klasickou souloží. Myslím si, že je to především proto, že jste ve špatné pozici. Všechno je vlastně zrcadlově otočeno a s tím i poloha vaší dlaně na našem nádobíčku. Tím pádem je tam víc tahání než přirozeného hlazení."

 • Honza

  Autor: iStock

  "Ženy se moc soustředí na spodní část penisu, je potřeba popadnout penis pěkně za hlavičku, ne moc volně, klidně trošku přitlačit a pak pěkně střídat tempo!"

Diskuse ke článku
.