Kvůli její váze ji drasticky šikanovali: Teď zhubla a násilníci s ní chtějí randit! | Jak zhubnout | Blesk.cz

Kvůli její váze ji drasticky šikanovali: Teď zhubla a násilníci s ní chtějí randit!

Už za první rok se jí podařilo zhubnout 18 kilogramů. Celkově pak šlo dolů 60.
Foto: Profimedia.cz
9. října  2016 
 06:00

Představte si, že vás v pubertě na škole šikanují. Smějí se vám, nadávají vám, nenechají na vás nitku suchou. A to kvůli tomu, že máte nadváhu. Jen co zhubnete, stane se z vás rázem krásná ženská (alespoň podle tabulek současného módního diktátu) a ti agresoři vám najednou začnou nadbíhat a flirtovat s vámi. Asi jen silná povaha vydrží je odmítat s taktem. 

Emma Pope je normální, krásná ženská, za kterou se ohlédne nejeden chlap. Ti se za ní ale otáčeli vždycky, i když dříve to bylo z jiných důvodů, než že by na ni chtěli písknout, a tím jí dát najevo náklonnost. Dříve na ni pískali na znamení hlubokého opovržení. Vážila totiž 140 kilogramů. 

Tajila to před rodiči
Emma vážila 140 kilogramů.

"Na škole jsem byla dost šikanovaná, ale doma jsem to našim nikdy neřekla. Bojovala jsem s tím sama, nechtěla jsem, aby si s tím dělali těžkou hlavu," říká třiadvacetiletá studentka medicíny. Oslovení "tlusťoška" bylo na denním pořádku, už si na to snad i zvykla. Ovšem někdy spolužáci přitvrdili a to se pak musela vyrovnávat s mnohem těžšími nadávkami. 

Jednou jí třeba řekli, že by mělo být snad i trestné mít tak velký zadek jako ona. Klasika také byla otázka: "Proč máš tak velké nohy?" Ovšem co ji skutečně dostávalo do kolen, bylo konstatování, že má až příliš krásný obličej pro tak tlusté tělo a že je ho škoda. Vše to dospělo tak daleko, že jednou při volejbale ve škole do ní opět takto začali šít a rýpat, až to musela nakonec řešit policie. 

Pravidelná strava a pohyb

V tu chvíli si Emma uvědomila, že musí zhubnout. Bylo jí sedmnáct. Omezila jídlo, naučila se jíst správně velké porce a hlavně čtyřikrát týdně začala cvičit. Během prvního roku zhubla skoro o dvacet kilogramů. A tak pokračovala dál, až se letos ručička na váze octla konečně na 77 kilogramech. Z jídelníčku vyškrtla pizzu a jiná jídla z fast foodů, přidala zeleninu, bílkoviny a hlavně pravidelnost. Nic dramatického.

Emma je krásná.
A rázem se stala středem pozornosti opět. Ale tentokrát se jí nikdo nesmál. Naopak! Ti, kdo ji šikanovali a smáli se jí, nyní za ní chodí s omluvami a chtěli by se dostat do její přízně. "Nemyslím si, že je jim to líto. Spíš se mnou jen chtějí flirtovat," říká Emma. A není se čemu divit, je z ní krásná žena.

O nápadníky není nouze

Což si uvědomují i ostatní. Proto za ní i další ženy chodí s prosbou o pomoc při hubnutí a nechávají se inspirovat jejím příběhem. Sama doufá, že tak bude inspirovat i během své kariéry. Studuje medicínu a chce být svým pacientům po boku, tou nejlepší oporou. Posměváčci, kteří se jí nyní snaží vnutit se a pozvat ji na rande, ji nechávají naprosto chladnou. O nápadníky nemá nouzi a rozhodně se nerekrutují z řad těch tyranů.

Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji