Zhubnout do léta bez hladovění? Známe účinný způsob

Zhubnout do léta bez hladovění?  Známe účinný způsob
Prezentace klienta
  27. dubna  2021 
 00:00

Také se s příchodem teplého počasí děsíte svého letního šatníku? Že nedopnete kraťasy z loňska nebo se už ani neschováte ve svých maxi šatech? I když jsou teplé měsíce na dosah, nemusíte zoufat. 

S  dietou KetoMix můžete do několika týdnů shodit nechtěná kila a nebudete muset ani kupovat nové oblečení. Jen v případě, že vám to loňské bude velké.  Přesto, že jde o dietu, nemusíte se bát nezdravého hladovění. 

Autor: KetoMix

Budete hubnout rychle

KetoMix dieta je jedním z nejjednodušších a nejúčinnějších způsobů, jak zhubnout. Zbavuje tělo přebytečné vody a velmi rychle odbourává nechtěné tuky, a to včetně těch viscerálních, které se hromadí se v dutině břišní a způsobují závažné metabolické problémy. Při dodržování KetoMix diety se vaše tělo dostane do stavu, kdy si chybějící cukry nahradí ketony, které si samo vyrobí z uložených tukových zásob. Hubnout tedy budete při jakékoli činnosti a to pouze tuk už od třetího dne od zahájení nového stravování.  

Autor: KetoMix

Přestanete mít přehnanou chuť k jídlu

Vedlejším účinkem klasických redukčních diet je většinou hlad, což bývá jedním z hlavních důvodů, proč lidé dietu vzdávají. To s KetoMixem nehrozí. Jíte 5x denně velmi kvalitní a chutná proteinová jídla. Když ve stravě snížíte příjem sacharidů a jíte více bílkovin a tuků, začnete přijímat méně kalorií a paradoxně se vaše chuť k jídlu sníží. Vy tak budete hubnout v pohodě a bez kručícího žaludku. 

Autor: KetoMix

Široký výběr KetoMix jídel

Na www.ketomix.cz najdete velké množství nízkosacharidových jídel a produktů. Všechna mají vyvážený poměr proteinů, minerálních látek, vitamínů i vlákniny a jsou zcela bez přidaných chemických látek a glutamátů. Proteinové koktejly KetoMix jsou zákazníky hodnoceny jako chuťově nejlepší na trhu, a dokonale vás zasytí. Stejně tak si pochutnáte i na ostatních jídlech – od proteinového pečiva a sušenek, přes těstoviny, tyčinky, kaše, polévky, chipsy a mnoho dalšího. Všechna jídla KetoMix jsou vyvinuta tak, aby měla vyvážené a téměř shodné nutriční hodnoty. Díky tomu je jen na vás, se kterými jídly se rozhodnete hubnout. Celý proces hubnutí ještě více urychlíte s KetoMix Bylinnou kúrou

Autor: KetoMix

KetoMix měsíční bylinná kúra na podporu hubnutí

Obsahuje čistě přírodní složky nejvyšší kvality. Směs všech přidaných bylin posílí imunitní a kardiovaskulární systém, funkci metabolismu a trávení, činnost jater a močových cest. Směs obsahuje byliny moringu olejodárnou, anděliku lékařskou, řepík lékařský a spoustu dalších. 

Autor: KetoMix

Výživové poradkyně pořád po ruce

Někdy není snadné se v přemíře informací zorientovat. Výživové poradkyně KetoMix jsou vám proto k dispozici každý den od osmé ráno do jedenácté večer. Na telefonním čísle 607 487 417, emailové adrese info@ketomix.cz nebo na chatu, který najdete na stránkách www.ketomix.cz, vám velmi rády zodpoví vaše dotazy a poradí i v těch nejzáludnějších oblastech. 

Autor: KetoMix

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji