Výzva: Redakce bleskprozeny.cz hledá 5 žen, které chtějí zhubnout! | Jak zhubnout | Blesk.cz

Výzva: Redakce bleskprozeny.cz hledá 5 žen, které chtějí zhubnout!

Zapojte se do našeho dvouměsíčního projektu s nízkosacharidovou proteinovou dietou!
Foto: iStock
30. června  2020 
 10:00

V redakci pro vás poprvé rozjíždíme dietní výzvu, díky níž získá 5 žen dvouměsíční nízkosacharidovou kúru k otestování a po jejím skončení také možnost focení v ateliéru s profesionálním vizážistou a fotografem.

 

Nejste spokojená se svou postavou, máte chuť se svými nechtěnými kily zatočit? Zapojte se do našeho dvouměsíčního projektu s nízkosacharidovou proteinovou dietou. Pět vybraných žen získá produkty KetoMix na dva měsíce, po skončení kúry s námi účastnice budou sdílet průběh svého hubnutí a nakonec je nalíčí a nafotí profesionálové v našem redakčním ateliéru. Můžete přihlásit nejen sebe, ale i ženy ve svém okolí.

 

Co vás čeká?

Získáte k otestování produkty české firmy KetoMix na celé dva měsíce. Kompletně sestavený jídelníček obsahuje nízkosacharidové potraviny plné proteinů a dalších potřebných látek pro úpravu tělesné hmotnosti.

Nebudete muset  dva měsíce vymýšlet, co si uvařit, a počítat kalorie.

Finální focení v ateliéru za přítomnosti profesionálních vizážistů a fotografů.

 

Jak zhubnout: Je lepší chůze, běh, plavání, nebo sex?

Co je ketonová dieta?

Princip ketonové diety spočívá v tom, že si díky speciálně upravenému jídelníčku navodíte stav ketózy, což zjednodušeně řečeno znamená, že tělo začne spalovat tuky místo rychlých cukrů, jejichž přísun mu dietou omezíte.

 

Podmínky účasti v dietní výzvě:

 

●       Do testování se můžete registrovat, pokud je vám více než 18 let, vyplněním interaktivního formuláře ZDE. Vyplňte požadované údaje ve formuláři, uveďte, proč byste chtěla produkt testovat, o kolik byste chtěla zhubnout, a přidejte svou fotografii. V případě zájmu můžete zaškrtnutím příslušného pole dát souhlas společnosti Opravdové hubnutí s.r.o., která produkt KetoMix vyrábí, se zasíláním nabídek týkajících se jejich produktů.

●       Ze zájemkyň o účast v testu vybereme 5 účastnic, které budeme informovat e-mailem. Do testování se můžete připojit do 14 dní od spuštění výzvy (30. 6. 2020) a my v následujících 7 dnech oslovíme vybrané uživatelky.

●       V případě, že budete vybrána pro účast v testování, si musíte převzít testovaný produkt a v době testování ho užívat v souladu s instrukcemi výrobce. Začátek a konec testování stanoví redakce bleskprozeny.cz. Každá účastnice testu musí průběžně komunikovat s redakcí, zasílat fotografie (postavy, jídla) a po skončení testu popsat průběh diety a výsledky, kterých dosáhla. Vámi sdělené údaje musí odpovídat skutečnosti.

●       Odesláním vyplněného formuláře a odesláním vašich příspěvků a fotografií dáváte souhlas s jejich publikováním na stránce bleskprozeny.cz v rámci testu včetně publikace v materiálech propagujících test a také s možností redakčního krácení a dalších úprav vhodných nebo potřebných za účelem publikace v rámci testu. Současně prohlašujete, že pokud nejste autorkou fotografií vy, máte od autora souhlas k užití fotografií uvedeným způsobem. Informaci o zpracování osobních údajů naleznete zde.

●       Po skončení testování se musíte v den stanovený redakcí zúčastnit focení v ateliéru v Praze.

●       Před přihlášením se do testování zvažte svůj zdravotní stav, informace o nevhodnosti diety s ohledem na zdravotní stav najdete ZDE.

 

Ketomix
Ketomix
Autor: KetoMix

 

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji