Nemůžete zhubnout? Nejčastější příčinou bývá zavodnění

Nemůžete zhubnout? Nejčastější příčinou bývá zavodnění
Prezentace klienta
  24. dubna  2018 
 00:00

Rádi byste do léta shodili pár kilogramů, které máte navíc, a stále se to nedaří? Sportujete, zdravěji jíte a ručička na váze ukazuje pořád stejně? Jedním z nejčastějších důvodů bývá překvapivě velké množství vody v těle.

Voda tělu pomáhá i škodí

Voda je nejzáhadnější a nejdokonalejší tekutinou na planetě zemi. Ovšem i když je životně důležitá, tak její příliš velké množství v našem těle může být škodlivé. Tomuto stavu se říká „vodní intoxikace“ a je to stav, kdy je v našem těle příliš velké množství vody. H2Out má pozitivní účinky na vaše tělo. Obsahuje fit kombinaci přírodních extraktů jako zelenou kávu, kopřivu, extrakt z kaštanu, kofein a působí velice intenzivně. S produktem H2Out je tedy výsledek velice rychlý a extrémní!

www.odvodneni-organismu.cz
Autor: www.odvodneni-organismu.cz


Příčiny zadržování vody v těle

  • Sedavé zaměstnání  
  • Minimum pohybu
  • Špatný pitný režim a nevhodné stravování
  • Překyselený organismus
  • Hormonální antikoncepce, léky


Kombinace těchto faktorů vede nejčastěji k zadržování vody v organismu. Nepřispívá mu ani vyšší konzumace cukru, protože při jeho trávení si tělo ukládá nadměrné množství vody. Přitom zbavit se přebytečných kil je nyní tak jednoduché – s přípravkem H2Out na odvodnění organismu to zvládnete rychle a účinně.

www.odvodneni-organismu.cz
Autor: www.odvodneni-organismu.cz

Fitness trenérka Hanka Kynychová propadla kouzlu odvodnění organismu!

Hanka Kynychová ví, jak docílit toho, abyste se cítili ve svém těle skvěle. „Žádné mordování v posilovně, ale každodenní půlhodinová aktivita, která vás udrží fit a pravidelné užívání H2Out, to je mé tajemství. Sebevědomí roste, když se cítíte dobře ve svém těle.“

www.odvodneni-organismu.cz
Autor: www.odvodneni-organismu.cz

Nyní můžete využít nabídky a produkt H2Out získat za cenu 429 Kč (1 balení) nebo 639 Kč (dvojbalení). Při nákupu sady získáte sportovní sluchátka pro vaše aktivní jaro. 

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji