Třicetidenní výzva: Vstupte do nového roku s plochým břichem!

 • Třicetidenní výzva: Vstupte do nového roku s plochým břichem!
  27. listopadu  2015 
   06:00

  Nač čekat, až bude 1. ledna, abyste dali své tělo do pořádku, když začít můžete hned? Jasně – přes Vánoce je to vždycky trochu dřina udržet si takovou postavu, abyste si po Novém roce nemuseli kupovat kalhoty o číslo větší. Ale třicetidenní výzva, jak dojít k plochému břichu, vám zaručí, že až přijde čas hubnutí po Vánocích, budete mít náskok. 

 • O jakou výzvu jde?

  Vycvičte si ploché bříško.
  Autor: Shutterstock.com
  Výzev tohoto typu je mnoho, my jsme pro vás vybrali tu, která vám pomůže během jednoho měsíce získat pevnější břicho. A to pomocí sed-lehů. Během třicetidenní výzvy zvládnete posílit svalstvo, najedete si na pevný režim a vaše tělo si navykne na každenní pravidelný pohyb.
 • Pro koho je výzva dobrá?

  ...
  Autor: Shutterstock.com
  Třicetidenní výzva je dobrá hlavně pro ty, kteří se nedokážou pořádně motivovat a dokopat se k tomu, aby začali něco dělat. Protože každý den musíte v podstatě dělat jen jeden cvik – s tou podmínkou, že postupně přidáváte na intenzitě. Nebude tedy takový problém si na to vyhradit 5 až 10 minut. A hlavně – pokud jste alespoň trochu soutěživí, pak vám to nedá to nedodržet! 
 • Jak na to?

  Video se připravuje ...
  Jak dělat správně sedy lehy. • VIDEO: youtube.com
  Každý den si vyhraďte pár minut na to, abyste mohli dělat sed-lehy. Postupujte podle přesného návodu, který se dočtete dále. Je vytvořen tak, aby si vaše tělo postupně zvykalo na zátěž a bylo schopno cviky udělat. Vytvořte si tabulku, do které si můžete postupy zapisovat, případně je můžete sdílet s dalšími odvážlivci, kteří do výzvy šli s vámi. Dejte si ale pozor na to, abyste sed-lehy dělali pořádně, abyste si neublížili.
 • Třicetidenní výzva

  Sedy lehy
  Autor: Shutterstock.com
  Jaký je tedy plán?

  1. den: 20

  2. den: 25

  3.den: 30

  4. den: 35

  5. den: odpočinkový

  6. den: 40

  7. den: 45

  8. den: 50

  9. den: 55

  10. den: odpočinkový

  11. den: 60

  12. den: 65

  13. den: 70

  14. den: 75

  15. den: odpočinkový

  16. den: 80

  17. den: 85

  18. den: 90

  19. den: 95

  20. den: odpočinkový

  21. den: 100 

  22. den: 105

  23. den: 110

  24. den: 115

  25. den: odpočinkový

  26. den: 120

  27. den: 125

  28. den: 130

  29. den: 135

  30. den: 140

 • Co můžete čekat?

  Dieta
  Autor: profimedia.cz
  Jestliže čekáte, že po třicetidenní výzvě budete mít dole pět kilogramů, pak budete zřejmě zklamáni. Díky cvičení si zpevníte tělo a můžete pár kil shodit, ale je důležité tomu také přizpůsobit jídelníček a pohyb. Dbejte na to, abyste měli dostatek bílkovin, které jsou stavební jednotkou svalů. Berte to tedy jako takový startovač, který vám pak po Novém roce pomůže hladce přejít do zdravějšího životního stylu. Nevzdávejte to ale předem. Při posilování svalů se zároveň spalují tuky, takže výsledky uvidíte i po třiceti dnech. 

/

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji