Úterý 26. září 2023
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Polojasno 22°C

Branky, body, kokoti: Pozor na levný pivo, krásný holky a kecy o alimentech!

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Radši smrt než hřích! Vážně? A prasák týdne za blbý řeči o alimentech
VIDEO: BPŽ/Karel Dlabač
17. září 2018 | 08:00

Až někde narazíte na ženu, která se svými dětmi žije tak trochu z ruky do huby, protože otec se někam ztratil a i kdyby ne, neplatí alimenty, nelitujte ji. Rovnou jí vpalte, že si to to může sama, protože si holt blbě vybrala. Přesně takhle to vidí olomoucký psycholog Marek Herman. Bezva. Prasák týdne jak vyšitý. 

Víte, co si myslí katolická církev v roce 2018? Nebo přinejmenším část z katolíků? Že je lepší umřít, než znásilnění přežít, protože to by byl hřích. Taky jsme nevěřili tomu, že je to ještě dneska možné, ale bohužel. 

Stejně jako to, že renomovaná a tak trochu samozvaná sex koučka Julie Gaia Poupětová kritizuje naštvané chování tenistky Sereny Williams poznámkou o tom, že má asi PMS. Tak díky, Julie, přesně tohle si ženy navzájem mají dělat. Dejte si další díl našeho pořadu Branky, body, kokoti, ať to všechno vidíte taky. 

Věcí, které nás rozčilujou, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy  ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně že nás chlap nebije a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Video se připravuje ...