Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno, déšť 26°C

Branky, body, kokoti: Jakl káže o volebním právu žen, víla míří do Senátu!

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Jakl káže o volebním právu žen a mořská víla míří do senátu
VIDEO: BPŽ/Karel Dlabač
3. září 2018 | 20:00

Hrozně se těšíme, až se v české politice ocitne víc žen s názory, které bude stát za to si poslechnout. Ale letos to zatím moc nevypadá. Protože to, co předvádí třeba kandidátka ANO Simona Horáková, to nechcete. Ale není sama, kdo nás nadzvedl – vítězem se tentokrát stal jeden mudrlant s povážlivě prořídlými vlasy, který rozumí všemu. 

Víte, kdy to šlo s tradiční rodinou do kopru? Když ženy začaly volit. Podobný názor je poslední dobou nějak v oblibě, nedávno jsme se takhle dozvěděli, že holky můžou i za druhou světovou. Každopádně prasák týdne byl jasný.     

Ale pitomých výroků a činů se našlo víc – jako třeba varování Unie rodinných advokátů, aby se chlapi starali o malé děti, protože jinak by pak z toho akorát měli emoční problémy. Ještě to tak! Nechybí taky jedno hrůzostrašné předvolební video. Dejte si to všechno.


Podpořte náš pořad v hlasování o Křišťálovou lupu. Do prvních tří kategorií bychom se asi vešli, ovšem nominace za Original Video by potěšila tuplem!

Nominovat můžete zde.

Mimochodem během dosavadních dvanácti ročníků se do užšího výběru osobností českého internetu dostalo 65 jmen - a z toho jen 8 byly ženy. Takže každý hlas na síti se hodí!

Věcí, které nás rozčilujou, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy  ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně že nás chlap nebije a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají. 

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Související články
Video se připravuje ...