Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C

Branky, body, kokoti: Prsa paní Dejdarové a prasák kormidelník

Video se připravuje ...
VIDEO: BPŽ / Karel Dlabač
27. února 2019 | 06:00

Jestli jste taky takoví škarohlídi, že na znásilnění nevidíte nic pěkného, nezoufejte. Může z toho totiž být dítě a v takovém případě byste si ho rozhodně měla nechat. Vedle božích cest jsme se tentokrát podívaly i na jedno parádní poprsí. No a prasák tomu všemu nasadil korunu. Co jiného taky čekat od rytíře, že? Podívejte se na vše v novém díle vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti.

Rad, co dělat se svou dělohou, není nikdy dost, a přestože se tomuto tématu zpravidla věnují moudří a vzdělaní muži, kteří nejlépe vědí, jak máte být těhotná a rodit, tentokrát se do tématu pustila paní republikánka a samozvaná vykladačka božích záměrů. Znásilnění sice není bezva, ale při troše štěstí při něm počnete potomka, a to už se vyplatí! Tak se nezapomeňte usmívat!

Vedle toho jsme se tentokrát podívaly i na poprsí Daniely Dejdarové, za které by si Martin měl dát do vitrínky minimálně medaili. Má být na co pyšný, že. A taky se dozvíte, proč je přežitek platit prostitutkám za dobře odvedenou práci.

Věcí, které nás rozčilujou, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Video se připravuje ...