Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno, déšť 21°C

Jediné jarní boty, kterým neodoláte! Z těchto 30 bílých tenisek budete nadšená

14. dubna 2023 | 06:00

Už dávno jsme upustily od domněnky, že tenisky jsou určeny jen ke sportovním účelům. Nyní zastávají privilegované místo v botníku a staly se součástí našich každodenních životů. Proč zrovna tyto ploché boty v bílých odstínech jsou pro nás hlavní prioritou po čas jarní a letní sezony? 

Tenisky jsou jednou z investic, které se vám zúročí. A u bílých tento fakt platí dvojnásob. Svou bělostnou barvou udávají čistou linii, minimalismus a nadčasovost. Atributy, které hrají do karet snadné kombinovatelnosti a naprosté nepostradatelnosti. 

Na výběr těch nejlepších se podívejte do naší fotogalerie!

Není divu, že si je oblíbily světové influencerky jako prvek určující módní směr, který nosí po celý rok. Ačkoliv lze připustit, že téměř jakýmikoliv nestárnoucími teniskami nešlápnete vedle a vaši pozornost získají vždy další a další sezony, přece jen i bílé tenisky mají své trendy jako každá jiná obuv či oblečení. Pokud tak chcete držet prst na tepu doby, neprohloupíte volbou klasických kožených tenisek značky Reebok, jež se staly klenotem této značky, nebo obdobného střihu bot se zvýšenou podrážkou na patě a kulatou špičkou značky New Balance

Stejně tak dobře vám poslouží tenisky vzhledem připomínající atletickou obuv hodnou sportovců a běžců, které zavánějí nostalgickou atmosférou staré školy. Třetími módními mušketýry jsou pak ugly sneakers, o kterých lze tvrdit, že již patří mezi módní stálice, ale přesto budou i letos módním hitem. Pokud toužíte po větší radosti, nebojte se bílých bot obohacených o zajímavé barevné detaily.

Upustily jsme tedy od domnělého faktu, že tenisky jsou určeny jen ke sportovním účelům, stejně tak od toho, že tenisky jdou striktně ruku v ruce pouze s džínami, kalhotami či šortkami. Naopak. Monstrózní ugly shoes s masivní podrážkou budou hravě kontrastovat s plisovanými či hedvábnými sukněmi midi střihu. Nejen ty pak budou skvělou volbou i k jednobarevnému kalhotovému kostýmku či úpletovým šatům, které využijete právě v tomto období, v počátcích jara.

Trendy tenisky za skvělé ceny najdete na našem internetovém srovnávači Zboží Dáma.

Dalšími módními tipy, jak neotřele zakombinovat bílé krásky do všedních dní, se inspirujte v instagramové plejádě fotek!

Autor: Žaneta Podlahová