Novinka! Orgasmus každé ráno? Vyzkoušejte budík na klitoris!

10. září 2016 | 06:00

Někdy se nám zdají tak živé erotické sny, že se probudíme orgasmem a je to strašně příjemný pocit. Představte si ale, že se takhle můžete budit každý den. Tuto myšlenku už nějaké šikovné ručičky dotáhly do konce a budík do kalhotek je na světě!

Zvuk budíku je pro většinu z nás tím nejotravnějším zvukem, který existuje. Snažíme se zpříjemnit si vstávání alespoň pěknou písničkou, ale ani tak to není ideální. Nyní si můžete pořídit budík, který se jmenuje Little rooster, tedy malý kohout, který bude kokrhat ve vašem spodním prádle.

720p 480p 360p 240p
Gábi se nebojí zeptat: Na co by muži neměli zapomínat při uspokojování partnerky • VIDEO: 

Nastavíte si budík na čas, který je ideálně o pět minut dřív než opravdu potřebujete vstávat a místo nepříjemného zvuku začne delší konec budíku, který je umístěn na klitorisu, vibrovat. Zařízení má dvacet sedm ultra tichých režimů a vibrace se stupňují, dokud nebudete mít dost.

Britská firma, která přišla s touhle novinkou na trh asi ani netušila, jaký bude mít zařízení úspěch. Během pár dní byly vyprodané. Samozřejmě je možno si budík objednat přes internet. Budík je tak tichý, že jeho vibrace nejsou téměř slyšitelné, takže ho můžete používat i přes den a dokonce na veřejnosti. „Dala jsem si ho do kalhotek, když jsem šla na rande. Seděli jsme v kavárně a v nastavený čas začal vibrovat. Chudák kluk vůbec netušil, proč vůbec nedokážu dávat pozor, o čem mluví,“ přiznala se na webu výrobce spokojená zákaznice.  

Jak pohodlné je to s budíkem celou noc spát a zda vydrží v místech, kde má, se nikde nepíše a bohužel jsme ještě neměly možnost to vyzkoušet. Za pokus by to ale určitě stálo!

 

Diskuse ke článku
.
DesktopMobile