Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 9°C

Nejlepší séra na řasy a obočí: Víme, která opravdu fungují!

 • ...
  12. srpna 2022 | 06:00

  Krásné dlouhé řasy a výrazné obočí by si přála snad každá z nás. Pokud na vás příroda v této oblasti trochu šetřila, nezoufejte. Pomoct vám mohou zázračná séra, která stimulují růst řas i obočí. Našly jsme taková, která opravdu fungují!

  Potřebujete své řasy posílit, zahustit a vyživit? Stejně tak i obočí? Růstová séra často slibují zázraky, ale jelikož se jedná o poměrně dražší investici, je potřeba vybírat opravdu osvědčené produkty. My jsme v redakci několik sér vyzkoušely a jsme nadšené! Která séra se vyplatí koupit?

 • Obnovující růstové sérum na řasy Lash Serum, Natucain, 1299 Kč, koupíte na www.notino.cz

  Hned na úvod nutno říct, že to chce trpělivost. Nemůžete čekat, že budete mít po pár natřeních řasy až do nebe. Já jsem dost netrpělivá, ale v tomto případě jsem si řekla, že vydržím a dám tomu čas. A vyplatilo se! Řasy jsem poctivě natírala každý večer po dobu šesti týdnů a opravdu vidím výsledky – jsou hustší a delší. Používám k tomu sérum na obočí od stejné značky a i v tomto případě vidím výrazné zlepšení. Je to trochu větší investice, ale vyplatí se. Po měsíci a půl séra stále nedošla, a tak mažu poctivě dál. 

  Známka jako ve škole: 1

  Záchranné beauty triky: Jak si poradit v situacích, kdy není po ruce kosmetika?

  Video se připravuje ...
  Záchranné beauty triky: Jak si poradit v situacích, kdy není po ruce kosmetika? • VIDEO: Facebook

 • Růstové sérum na řasy a obočí Hairplus, FacEvolution, 2280 Kč, koupíte na www.notino.cz

  Musím říct, že jsem byla trochu skeptická před tím, než jsem sérum začala používat. Samozřejmě reklamy na produkt slibovaly neuvěřitelné výsledky, ty však mnohdy bohužel zklamou. V tomto případě ovšem musím uznat, že to vážně funguje. Cena produktu je docela vysoká, ale produkt vydrží dlouho. Používala jsem ho jen jednou denně. Aplikátor je skvělý, pracuje se s ním dobře, je to tenký štěteček, kterým jednoduše, jako když děláte linku, dopravíte sérum ke kořínkům řas. Mám pocit, že už po čtrnácti dnech používání byly vidět výsledky, a po měsíci jsem měla řasy jako panenka, neuvěřitelně dlouhé, ale i hustší. Pro mě rozhodně top!

 • Růstové sérum pro řasy a obočí Lash & Brow Booster, RefectoCil, 1445 Kč, koupíte na www.notino.cz

  Od této značky používám dlouhodobě sadu na barvení obočí a vždy jsem byla velmi spokojená. Růstové sérum je vhodné na obočí i řasy, ale musím říct, že na řasy mi příliš nevyhovoval aplikátor. V tomto případě bych byla vděčnější za úzký štěteček. I tak jsem si s produktem poradila a zhruba po třech týdnech jsem viděla malé výsledky. Řasy byly o poznání delší, obočí potřebovalo trochu více času. I v tomto případě ale došlo k zahuštění. Za mě fajn produkt. 

  Známka jako ve škole: 2

 • Sérum pro prodloužení řas No1 Lash, Di Angelo Cosmetics, 1950 Kč, koupíte na www.diangelocosmetics.cz

  Tohle sérum rozhodně předčilo má očekávání. Nedávala jsem tomu příliš velké naděje, ale řasy byly skutečně viditelně prodloužené. Od přírody mám řasy tmavé, a tak jsem díky séru nepotřebovala ani řasenku. Přípravek se má nanášet ráno a večer. Jakmile se mi však řasy prodloužily, začala jsem ho používat pouze 1x denně a efekt dále trval. Sérum mi díky tomu vydrželo déle.

  Známka jako ve škole: 1

 • Sérum na řasy Lash Enhancing Serum, Grande Cosmetics, 3240 Kč, koupíte na www.sephora.cz

  Sérum slibuje viditelnější výsledky v rozmezí 4–6 týdnů. Já ho používala trochu déle, protože jsem s výsledkem nebyla stále spokojená. Sérum mi nakonec vydrželo necelé tři měsíce a řasy byly opravdu delší a výraznější. Ocenila jsem, že produkt nijak nedráždil mé citlivé oči a snesly ho i kontaktní čočky. Cena pro někoho může být šílená, ale pokud toužíte po dlouhých řasách, je potřeba trochu zainvestovat. 

  Známka jako ve škole: 1

Autor: Aneta Valešová
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...