Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Jasno 23°C
Premium

Nejlepší řasenky podle redakce: Inspirace už od 90 Kč!

22. srpna 2020 | 06:00

Dá to zabrat. Najít takovou řasenku, která vlasy zahustí, prodlouží, nebude se drolit ani roztékat a vydrží. Po dlouhém hledání jsme však v redakci našly favority, které splňují naše požadavky. Možná si z našeho výběru vyberete také! Tyto řasenky nás totiž ještě nikdy nezklamaly.

Možná ve své kosmetické výbavě nemáte bronzer, rozjasňovač nebo paletku očních stínů, kvalitní řasenka se tam ale určitě najde vždycky. Tato zkrášlovací pomůcka patří k základnímu kosmetickému vybavení každé ženy a namalované řasy prostě dodají vašemu pohledu šmrnc. Jenže vybrat tu správnou řasenku pro své řasy bývá občas celkem oříšek. I my v redakci jsme jich musely několik vystřídat, než jsme našly ty pravé pro naše řasy.

Vybírejte podle typu řas

Na trhu najdete nepřeberné množství řasenek a je občas těžké vybrat tu správnou. Vždy se rozhodujte podle toho, jaké máte řasy a co vlastně od řasenky požadujete. "Musíte si najít takovou řasenku, která sedí vašim požadavkům. Na trhu je spousta druhů řasenek, s klasickým nebo gumovým kartáčkem nebo hřebínkem. Můj tip? Kupte si dva tři druhy levnějších řasenek s různými kartáčky a vyzkoušejte, který vám sedí nejlépe," uvádí vizážistka Sandra Vaněčková.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Autor: Aneta Valešová