Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Oblačno, déšť 22°C

Velká recenze šamponů: Jsou ty drahé lepší? Naše testování vám ušetří peníze

22. června 2020 | 10:19

Otestovaly jsme různé kategorie šamponů: na mastné i suché vlasy, hydratační šampony, pro velký objem, na barvené vlasy, suché nebo třeba silver šampony. Které od nás dostaly jedničku?

Vyberte si recenzi: hydratační šampony   barvené vlasy   mastné vlasy   suché vlasy   silver šampony   pro objem   suché šampony   nejlepší šampony

Hydratační šampony

Šampon je sice věc, kterou používáme téměř denně, přesto by si v létě naše vlasy zasloužily nějaký, který jim dodá hydrataci a výživu, kterou jim sluníčko a chlorovaná voda vzaly. Rozhodly jsme se vyzkoušet šampony, které slibují dát našim vlasům přesně to, co potřebují. Jak u nás dopadly?

Na barvené vlasy

Každá z nás miluje pocit, když odcházíme od kadeřníka s čerstvě nabarvenými vlasy. Dříve nebo později však barva ztrácí na intenzitě a pomalu se vytrácí. Aby se vymývala co nejpomaleji, je zapotřebí používat kvalitní vlasovou kosmetiku na barvené vlasy. Vyzkoušely jsme pro vás několik produktů, a to jak z drogerie, tak z kadeřnických salonů. Které šampony nás ohromily nejvíce?

Silver šampony

Silver šampony by neměly chybět v koupelně žádné blondýnky, ať už je její blond přírodní nebo dosažená odbarvením. Mají totiž úžasnou schopnost stahovat z vlasů žlutý pigment, a tím zajistit, že si vaše blond zachová studený podtón i mezi jednotlivými návštěvami kadeřníka. V redakci jsme se rozhodly silver šampony otestovat. Které fungují opravdu dobře?

Šampony na objem

Péče o jemné vlasy je tak trochu oříšek a najít ten správný šampon, díky kterému budou vypadat skvěle, dá občas zabrat. Některé šampony slibují, že i těm nejjemnějším vlasům dodají božský objem, a my jsme pro vás otestovaly několik z nich, abychom zjistily, jestli to opravdu dokážou. Jak uspěly?

Na suché vlasy

Máte drsné, suché a krepatící se vlasy? Většinou tento problém trápí majitelky kudrnatých a vlnitých vlasů, ale příčinou můžou být také neustálé odbarvování, fénování či žehlení. Abyste svým vlasům vrátila zase trochu života, používejte vlasovou kosmetiku, která je bude hydratovat. Otestovaly jsme pro vás jak produkty z drogerie, tak i salonní kosmetiku. Která zafungovala na jedničku?

Suché šampony

Suchý šampon má čestné místo v koupelně mnoha žen. Vždyť je to jeden z největších objevů 21. století, minimálně v kosmetice. V redakci jsme otestovaly devět suchých šamponů a vedle toho, zda šampon dokáže vlasy osvěžit, jsme sledovaly, jak moc dodá objem nebo zda nezanechává bílé skvrny! Který z nich se stal vítězem? Hledejte podle známek!

Mastné vlasy

Rychle se mastící vlasy umějí člověka pěkně potrápit. Pokud jste navíc majitelka bujné hřívy, každodenní mytí může být dost únavné. V redakci jsme pro vás vyzkoušely několik šamponů, které s mastnými vlasy dokážou zatočit. Které z nich uspěly nejvíce?

Nejlepší šampony podle redakce

Sehnat šampon, díky kterému budou vlasy vypadat zdravě, budou hebké a hydratované, ale který zároveň ochrání jejich barvu, je občas pořádný oříšek. My jsme v tom nepřeberném množství vlasové kosmetiky své šampiony ale našly. A ještě lepší zpráva je, že možná pomohou i vám!

 

Autor: red