Krém na vrásky: Recenze podle redakce. Na tyhle nedáme dopustit | Pro ženy | Blesk.cz
Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C
Premium

Nejlepší krémy proti vráskám? Objevily jsme dražší zázraky i levnou kvalitu!

12. září 2020 | 06:00

Vrásky jsou věčné téma. Jedna skupina žen je miluje, druhá se neustále prohlíží v zrcadle a s každou další si láme hlavu. Proces stárnutí žádná z nás bohužel zastavit nedokáže. Díky správným produktům jsme však schopny jej alespoň trochu zpomalit. Které krémy proti vráskám se nám v redakci opravdu osvědčily, že se k nim stále vracíme?

Některé vrásky jsou hezké a sluší nám, jiné nás dokážou potrápit. Stárnutí je přirozené, a proto musíme počítat s tím, že se nám s přibývajícím věkem začne měnit také pleť. Proto je důležité se o ni důkladně starat, aby zářivá a mladistvá působila co nejdéle. Často se tak nabízí otázka, kdy vlastně začít krémy proti vráskám používat. Potřeby každé pleti jsou jiné. Velmi záleží na tom, jaká genetická výbava vám byla dána do vínku, jaký máte životní styl, v jakém prostředí se pohybujete. 

Je logické, že dvacetiletá slečna nebude potřebovat silný liftingový krém. Postupem času je však důležité do péče zařadit hydratační krém, který dodá pleti tolik potřebnou vláhu. Po pětadvacátém roce je vhodné přidávat produkty s vitamíny, před třicítkou nastává okamžik, kdy by se měly začít používat krémy proti prvním vráskám. V tomto roce totiž dochází pomalu k úbytku kolagenu, pleť ztrácí na pružnosti a je potřeba jí dodat kvalitní péči pomocí krémů, sér a očních krémů. Od pětatřicítky jsou vhodné omlazující krémy, po čtyřicítce liftingové, protože vrásky již začínají být velmi vidět.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Autor: Aneta Valešová