Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Mňauvajs! Podívejte se na kočky, které litují svých rozhodnutí!

6. listopadu 2015 | 10:00

Kočky jsou, stejně jako všechna živá stvoření, strašlivě zvědavé a někdy se dostanou do situací, ze kterých není návratu. Ti, kteří doma tohle oblíbené domácí zvířátko mají, by na toto téma mohli psát hotové romány.

Stejně tak jako lidé, i kočky mají své povahy: co kočka, to osobnost. Lidé si jich váží právě kvůli tomu, že jsou své a neoddávají se svým pánům tak jako psí společníci. Jsou mrštné, hravé, mnohdy záludné a dokážou se dostat i tam, kam bychom ani nevěřili, že se mohou vůbec vejít. Kočičky v naší galerii jsou toho zářným příkladem.

Kolikrát ani nemusíte mít doma televizi, protože kočky se vám doma postarají o takové divadélko, jaké vám žádný televizní program nenabídne. Mnohdy se na ně zlobíte, protože při svém řádění nerespektují žádná pravidla, ale nakonec se stejně musíte smát. Doufám, že vás, stejně jako nás, pobaví přehlídka patových situací, do kterých se tahle čtyřnohá zvířátka dostala. 

Pokud se i vy chcete pochlubit svým kočičím mazlíčkem, můžete ho přihlásit do soutěže Kočka Česka. Více informací najdete ZDE.