Nejlepší český koláč 2013: Karlovarský kraj si vystačí s oplatkami, koláče se tu nepečou? | Pro ženy | Blesk.cz

Nejlepší český koláč 2013: Karlovarský kraj si vystačí s oplatkami, koláče se tu nepečou?

26. června 2013 | 16:55

Recepty na nejlepší koláče v unikátní soutěži Nejlepší český koláč na stránkách soutěže přibývají. Desítky hospodyněk se chtějí pochlubit svým oblíbeným receptem. Středočeši v počtu přihlášených vedou, Plzeňáci, Pražáci a Vysočina jim šlapou na paty. Karlovarský kraj ale zřejmě zaspal! Nepřihlásili zatím ani jediný recept.

V některých krajích jako by se koláče snad ani nepekly. Nejhůř jsou na tom zástupci Karlovarska. Tady zatím o titul Nejlepší český koláč 2013 nebojuje nikdo! A téměř prázdnotou zeje i kraj Jihočeský a Olomoucký. Naopak nejvíc je receptů ze Středočeského kraje. Chcete snad nechat tyhle soutěžící tak snadno získat titul nejlepšího koláče Česka? Nebo přihlásíte i své sladké pochoutky a připravíte konkurenci ještě perné chvilky?

Prvních 180 přihlášených dostane dárek!

Máte v šuplíku generacemi ověřený rodinný recept? Jste pyšní na tradiční koláč svého kraje a chcete se pochlubit? Upečte ho, vyfoťte, připojte recept a přihlaste se do velké letní soutěže Blesku pro ženy. Zvítězit může třeba právě ten váš! Prvních 180 přihlášených se navíc může těšit na praktický dárek.

Koláč
Všechny schválené recepty pak postupují do internetového hlasování, kde budou soupeřit o hlasy čtenářů a milovníků vynikajících moučníků. Krajští finalisté s nejvyšším počtem internetových hlasů pak postoupí do celorepublikového finále, ve kterém svůj recept představí naživo. Upečené koláče bude hodnotit hvězdná porota, složená z odborníků a celebrit, pro které je vaření denním chlebem. Patrony soutěže je herečka Markéta Hrubešová a moderátor Zbyněk Merunka.

Jak přihlásit svůj koláč a soutěžit o 75 000 korun?

Zaregistrujete se na internetových stránkách www.nejlepsikolac.cz. Pokud již registraci „Můj Ringier“ máte, můžete jí pro účast v soutěži použít. Na stránkách soutěže pak vyplníte přihlášku do soutěže a vložíte recept s fotkou svého oblíbeného koláče, kterým se chcete pochlubit.

Podrobné informace, pravidla soutěže, přihlášené recepty i tipy a triky pro úspěšné pečení naleznete na internetových stránkách soutěže www.ceskykolac.cz.

Najdete nás i na Facebooku
http://www.facebook.com/NejlepsiCeskyKolac