Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C

Nejlepší český koláč 2013: Hlasujte a vyberte ten nej!

10. července 2013 | 13:15

V pondělí ve 12 hodin odstartovalo 1. kolo hlasování v unikátní soutěži Nejlepší český koláč. Prohlédněte si galerii soutěžících, vyberte své favority a posílejte jim své hlasy. Budou je potřebovat!

Vítěz získá 30 000 Kč v hotovosti. Prvních 180 přihlášených se může těšit na praktický dárek. Všechny přihlášené recepty pak postupují do internetového hlasování, kde budou soupeřit o hlasy čtenářů a milovníků vynikajících moučníků.

Krajští finalisté s nejvyšším počtem internetových hlasů pak postoupí do celorepublikového finále, ve kterém svůj recept představí naživo. Upečené koláče bude hodnotit hvězdná porota, složená z odborníků a celebrit, pro které je vaření denním chlebem. Patrony soutěže jsou herečka Markéta Hrubešová a moderátor Zbyněk Merunka.

ZDE najdete již přihlášené recepty >>

Markéta Hrubešová je skvělou kuchařkou a tak není divu, že se stala patronkou soutěže Nejlepší český koláč
Jak dostat favorita do čela? Postavte hlasovací tým!

Nemusí jít o originální recept, který ještě nikdy nikdo nečetl, i "obyčejný", ale vynikající koláč můžete v soutěži vyhrát! Důležité je ale postavit svému favoritovi hlasovací tým. Jak na to?

Jednoduše! Stačí oslovit všechny své přátele a kamarády na sociálních sítích, ať už je to Facebook, Twitter, Lidé.cz a další, navíc můžete také poslat svým známým emaily. Důležité je uvést i přímý link na své favority!

Třešňový koláč s tvarohem a mandlovým sypáním
Přihlásit se stále můžete i vy

Chcete být právě vy historicky prvním výhercem této jedinečné soutěže a získat titul Nejlepší český koláč? Pokud ano, pak neváhejte a soutěžte s námi. Šanci přihlásit se máte až do 19. srpna.

Projděte po generace předáváné sešity plné všemožných receptů, prohlédněte šuplíky v kuchyni, prolistujte kuchařky pro prababičce, zda se mezi jejich stránkami neskrývá rukou psaný poklad.

Vyhrát můžete dokonce třikrát

V průběhu internetového hlasování navíc proběhne každý týden hlasovací soutěž. Výhercem se stane ten účastník, který získá za předcházející týden nejvíce internetových hlasů. Šest soutěžících se tak může těšit na teflonovou 3-kusovou dortovou formu.

A tím vaše šance nekončí! Každý týden bude redakcí vybrán jeden soutěžící, který zvítězí na základě hodnocení podle níže uvedeného kritéria.

V týdnu od 8. – 15. 7. - nejnazdobenější koláč
V týdnu od 15. – 22. 7. - nejrychlejší koláč
V týdnu od 22. – 29. 7. - nejoriginálnější koláč
V týdnu od 29. 7. – 5. 8. - nejlevnější koláč
V týdnu od 5. – 12. 8. - nejzajímavější koláč
V týdnu od 12. – 19. 8. - nejbarevnější koláč

Upečte tedy své dobroty, vyfoťte je a vyhrajte jednu z mnoha cen!

Podrobné informace, pravidla soutěže, přihlášené recepty i tipy a triky pro úspěšné pečení naleznete na internetových stránkách soutěže www.nejlepsiceskykolac.cz.

http://www.facebook.com/NejlepsiCeskyKolac