Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Jasno 23°C

Nejlepší český koláč 2013: Máme první výherce! Zapojte se i vy

15. července 2013 | 16:36

Ojedinělá soutěž o Nejlepší český koláč má své první vítěze. V redakci jsme ze zatím přihlášených koláčů vybrali ten, který si podle nás zaslouží titul "nejnazdobenější". A víme už také, který z koláčů získal v 1. etapě nejvíc vašich hlasů. Do soutěže se však stále můžete přihlásit i vy!

Minulé pondělí 8. srpna ve 12 hodin odstartovalo 1. kolo hlasování v unikátní soutěži Nejlepší český koláč. Týden utekl jako voda a už tu máme první dva výherce. V týdenní redakční soutěži, tentokrát na téma "Nejnazdobenější koláč", téměř jednohlasně zvítězil ten s názvem Maminčin koláč z Královéhradeckého kraje, který do soutěže přihlásila Helena Fritzlová z Kostelce nad Orlicí.

V týdenní hlasovací soutěži pak od vás v týdnu od 8. do 15. srpna 12 hodin nejvíc hlasů (2 579) obdržel koláč Chuanita od Ivy Hlouškové z Boskovic, který reprezentuje Jihomoravský kraj.

Oběma výherkyním gratulujeme! Těšit se mohou na praktickou 3-kusovou dortovou formu.

Markéta Hrubešová je skvělou kuchařkou a tak není divu, že se stala patronkou soutěže Nejlepší český koláč
Přihlásit se můžete i vy!

Chcete být právě vy historicky prvním výhercem této jedinečné soutěže a získat titul Nejlepší český koláč? Pokud ano, pak neváhejte a soutěžte s námi. Šanci přihlásit se máte až do 19. srpna.

Projděte po generace předáváné sešity plné všemožných receptů, prohlédněte šuplíky v kuchyni, prolistujte kuchařky pro prababičce, zda se mezi jejich stránkami neskrývá rukou psaný poklad.

Vyhrát můžete dokonce třikrát

V průběhu internetového hlasování navíc proběhne každý týden hlasovací soutěž. Výhercem se stane ten účastník, který získá za předcházející týden nejvíce internetových hlasů. Šest soutěžících se tak může těšit na teflonovou 3-kusovou dortovou formu.

A tím vaše šance nekončí! Každý týden bude redakcí vybrán jeden soutěžící, který zvítězí na základě hodnocení podle níže uvedeného kritéria.

V týdnu od 15. – 22. 7. - nejrychlejší koláč
V týdnu od 22. – 29. 7. - nejoriginálnější koláč
V týdnu od 29. 7. – 5. 8. - nejlevnější koláč
V týdnu od 5. – 12. 8. - nejzajímavější koláč
V týdnu od 12. – 19. 8. - nejbarevnější koláč

Upečte tedy své dobroty, vyfoťte je a vyhrajte jednu z mnoha cen!

Podrobné informace, pravidla soutěže, přihlášené recepty i tipy a triky pro úspěšné pečení naleznete na internetových stránkách soutěže www.nejlepsiceskykolac.cz.

http://www.facebook.com/NejlepsiCeskyKolac