Hledáme Nejlepší český koláč 2013! Není to právě ten váš? | Pro ženy | Blesk.cz

Hledáme Nejlepší český koláč 2013! Není to právě ten váš?

18. června 2013 | 16:42

Máte v šuplíku generacemi ověřený rodinný recept? Jste pyšní na tradiční koláč svého kraje a chcete se pochlubit? Upečte ho, vyfoťte, připojte recept a přihlaste se do velké letní soutěže Blesku pro ženy. Zvítězit může třeba právě ten váš!

První ročník unikátní soutěže o Nejlepší český koláč 2013 odstartoval v pondělí 17. června. Chcete být právě vy historicky prvním výhercem této jedinečné soutěže a získat titul Nejlepší český koláč? Pokud ano, pak neváhejte a soutěžte s námi.

Projděte po generace předáváné sešity plné všemožných receptů, prohlédněte šuplíky v kuchyni, prolistujte kuchařky pro prababičce, zda se mezi jejich stránkami neskrývá rukou psaný poklad.

ZDE najdete již přihlášené recepty >>

Vítěz získá 30 000 Kč v hotovosti. Prvních 180 přihlášených se může těšit na praktický dárek. Všechny přihlášené recepty pak postupují do internetového hlasování, kde budou soupeřit o hlasy čtenářů a milovníků vynikajících moučníků.

Krajští finalisté s nejvyšším počtem internetových hlasů pak postoupí do celorepublikového finále, ve kterém svůj recept představí naživo. Upečené koláče bude hodnotit hvězdná porota, složená z odborníků a celebrit, pro které je vaření denním chlebem. Patrony soutěže jsou herečka Markéta Hrubešová a moderátor Zbyněk Merunka.

Harmonogram soutěže

Přihlašování: od 17. 6. 2013 od 12 hod. do 19. 8. 2013 do 12 hod.
Internetové hlasování: od 8. 7. 2013 od 12 hod. do 19. 8. 2013 do 12 hod.
Republikové finále: 5. 9. 2013

Vyhrát můžete dokonce třikrát

V průběhu internetového hlasování navíc proběhne každý týden hlasovací soutěž. Výhercem se stane ten účastník, který získá za předcházející týden nejvíce internetových hlasů. Šest soutěžících se tak může těšit na teflonovou 3-kusovou dortovou formu.

A tím vaše šance nekončí! Každý týden bude redakcí vybrán jeden soutěžící, který zvítězí na základě hodnocení podle níže uvedeného kritéria.

V týdnu od 8. – 15. 7. - nejnazdobenější koláč
V týdnu od 15. – 22. 7. - nejrychlejší koláč
V týdnu od 22. – 29. 7. - nejoriginálnější koláč
V týdnu od 29. 7. – 5. 8. - nejlevnější koláč
V týdnu od 5. – 12. 8. - nejzajímavější koláč
V týdnu od 12. – 19. 8. - nejbarevnější koláč

Upečte tedy své dobroty, vyfoťte je a vyhrajte jednu z mnoha cen!

Podrobné informace, pravidla soutěže, přihlášené recepty i tipy a triky pro úspěšné pečení naleznete na internetových stránkách soutěže www.nejlepsiceskykolac.cz.

http://www.facebook.com/NejlepsiCeskyKolac