Ester Geislerová hledá lásku v komedii LOVEní! Najde ji? | Pro ženy | Blesk.cz

Ester Geislerová hledá lásku v komedii LOVEní! Najde ji?

Lovení
VIDEO: BontonfilmCZ
25. března 2019 | 06:00

Hlavní postava Eliška zažije noční můru všech žen - v den svatby jí ženich uteče od oltáře! Přestože zlomené srdce bolí, nakonec se jí díky tomuto zklamání naskytnou zcela nové možnosti. Romantická komedie o tom, že lásky je někdy málo a někdy zase moc, je právě v kinech!

Eliška má právě svatbu a v krásných šatech čeká na osudové "ano", které bohužel nezazní... Ženich totiž vezme roha a od oltáře uteče! Zdrcená nevěsta, kterou hraje Ester Geislerová, má naštěstí kamarádku, která přesně ví, co udělat. Založí Elišce profil na osvědčené seznamce, a tím začíná zábavný hon na lásku. Eliška se vrhá do randění naslepo, aby mezi řadou katastrofických schůzek a sérií trapasů našla nový vztah. Podaří se jí to?

Ester a Josefina: Naše vztahy se dostaly na displeje

LOVEní se natáčelo v režii Karla Janáka, který se s Ester Geislerovou setkal po dlouhé době od natáčení slavných Snowborďáků. "Ester byla pro romantickou komedii skvělá volba. Její komika je jemná, založená na nadhledu a lehké ironii. Umí být opravdová, upřímně nešťastná i hodně sexy," nešetřil chválou režisér.

Kromě Ester Geislerové se můžete těšit na Jakuba Prachaře, Martina PísaříkaVeroniku Žilkovou, Jaroslava Plesla a Evelyn Kramerovou. Film jde do kin první jarní den, tedy 21. března. Podívejte se na snímky z natáčení:

Autor: red