Čtvrtek 23. května 2024
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Oblačno, déšť 19°C

Čekal v nemocnici na porod manželky. Místo toho ho lékaři odvezli na sál. Co se stalo?

Ilustrační foto: Muž neplánovaně podstoupil operaci hemoroidů.
29. srpna 2017 | 06:00

Pořádnou noční můru zažil Číňan Wang (29), když netrpělivě čekal v nemocnici na porod své manželky. Lékaři jej beze slova odvezli na sál a začali operovat. Jak se tohle mohlo stát? 

Zní to jako příběh z hororu, který se však podle webu People’s Daily skutečně stal. Wang čekal na chodbě a nervózně přešlapoval. Zdravotní personál si tak myslel, že jde o muže, který čeká na operaci hemoroidů.

 

Vzali ho s sebou na sál, kde mu řekli, ať si sundá kalhoty a lehne na stůl. „Cítil jsem se se divně a zeptal se proč. Odpověděli mi: Udělej, co jsme ti řekli,“ vzpomíná Wang na události před operací.

„Nikdy jsem netušil, že mám hemoroidy,“ pokračuje Wang. „Když jsem byl na operačním sále, uslyšel jsem dětský pláč. Byl jsem šťastný a chtěl jsem si ho podržet, jenže když jsem se pohnul, ucítil jsem bolest,“ dodal.

Zda měl novopečený otec anestezii, není jasné. Když se provalil celý průšvih, který by se v moderním lékařství neměl stát, nabídla nemocnice poškozenému odškodnění ve výši v přepočtu 18 tisíc korun.

 

Autor: shp
Video se připravuje ...