Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Polojasno 25°C

Láska bez limitu! Tyto známé ženy milují podstatně mladší muže a věk neřeší

25. června 2020 | 06:00

Věk je jenom číslo a ne nadarmo se říká, že důležitější než datum na rodném listě je to, na kolik let se sami cítíme. Patrně i proto věkový rozdíl mezi partnery nehraje vůbec žádnou roli pro mnoho žen, a to ani tehdy, když jsou jejich vyvolení výrazně mladší. Najdeme jich několik i v českém showbyznysu. Která ze známých žen má tedy podstatně mladšího partnera?  

K nejvýraznějším vztahům s velkým věkovým rozdílem bezpochyby patří vztah herečky slovenského původu Hany Gregorové a jejího partnera Ondřeje Koptíka. Tím, že tvoří pár, se Hana poprvé veřejně pochlubila na svatbě svého syna Ondřeje Brzobohatého a Taťány Kuchařové. Není divu, že se strhla mediální mela! Nebylo to však kvůli tomu, že by zralé ženě měl snad někdo za zlé, že si po smrti svého milovaného muže našla nového partnera, ale poprask způsobil především mohutný, 32letý věkový rozdíl. Ačkoliv si prošli partnerskými neshodami a různými faux pas, kdy byli téměř denně na stránkách novin a časopisů, vztah ustáli a dokazují, že věk je opravdu jen číslo. Energická herečka se velmi ráda prezentuje svým mladším partnerem a ten ji doprovází i na mnohé společenské události. V oblibě mají především plesy. „A když je o 30 – ani nevím, o kolik přesně – let mladší, mám se zabít? Funguje to, je to fajn, je to příjemné. Nejsem odkázána na to, aby mě někdo živil. Ale když budu na vozíku, dovolím mu, aby mě vozil,“ sdělila herečka on-line magazínu Aha.

I populární zpěvačka Lucie Bílá našla zalíbení v mladším muži. Už bývalý manžel Václav Noid Bárta byl o 14 let mladší. Teď září štěstím po boku fitness trenéra Radka Filipi, a dělí je dokonce 17letý věkový rozdíl. Zpěvačka, zdá se, nebyla nikdy šťastnější a rozdává úsměvy na všechny strany. Radek si na důkaz své lásky dokonce nechal vytetovat na paži Lucčin autogram a na sociální síť Instagram napsal k fotce:„ Lásku mám pořád u sebe…“ Krásnému páru přejí věčnou lásku i mnozí fanoušci a kladně reagují slovy: „S Luckou vám to moc sluší. Dobrý partner se pozná podle úsměvu ženy po svém boku. Tak ať vám to krásně klape dál,“ napsal jeden z fanoušků pod kérku z lásky Radka Filipi.

Vlna emocí se strhla u vztahu Moniky Štikové, známé zejména díky své dceři Ornelle. Monika nyní žije s o 24 let mladším hokejistou Petrem Biniasem. Přestěhovala se za svým kolouškem dokonce až do Německa, kde hraje za hokejový klub CRE Salzgitter Icefighters. To však není všechno. Na začátku roku Monika šokovala všechny fotografií zásnubního prstýnku na sociální síti Instagram a fanoušci jsou již zvědaví, kdy svatba proběhne. Oblékne Monika bílé šaty a koho na svatbu pozve? Vztahy v její původní rodině nejsou, jak je známo, nejrůžovější.

Ivona Selníková, velmi úspěšná podnikatelka a generální ředitelka známé kosmetické firmy, oslavila před pár dny 10leté výročí se zpěvákem a vítězem 1. řady Česko Slovenské SuperStar Martinem Chodúrem. Vychovávají spolu čtyřletého syna Martina a s o 17 let starší partnerkou je zpěvák velice šťastný. Svou výroční fotkou se pochlubil na sociálních sítích, ale ne všechny reakce byly kladné. Jedna z fanynek nešetřila Ivonu a narážkou reagovala na její povadlá oční víčka. Martin však svou ženu chránil a nenechal na anonymní kritičce nit suchou. „Také by mě nenapadlo ani ve snu, že je to partnerka! Hodí se ale k sobě. Jak zde někdo už psal. On je typ starého mladého,“ reagoval další diskutující...
My přejeme tomuto páru mnoho lásky a štěstí navzdory rozporuplným reakcím veřejnosti.

Poměrně velký věkový rozdíl definuje i další známé páry – jsou to například Tatiana a Vojtěch Dykovi, Martina Gavriely s partnerem Marcusem Tranem, Alice Bendová a Michal Topol nebo Vendula a Josef Pizingerovi.

Podívejte se do naší fotogalerie na slavné páry, které kašlou na velký věkový rozdíl!

Autor: Žaneta Podlahová