Plus size modelka poprvé na obálce časopisu Sports Illustrated

19. února 2016 | 06:00

V časopisu proslulém především sexy a superštíhlými modelkami na titulní straně proběhla revoluce. Poprvé za 52 let, co Sports Illustrated vychází, se na jeho obálce objevila plus size modelka, a to Ashley Graham (28).

Nadšení z toho, že dostala nabídku pózovat právě pro vyhlášený Sports Illustrated, Ashley neskrývala. Pro americkou modelku to je splněný sen a o své pocity se podělila s fanoušky na Instagramu: 

"Jsem beze slov!!! Tato obálka je pro každou ženu, která se necítila dostatečně krásná kvůli své konfekční velikosti. Můžete dosáhnout všeho, co si umanete!" Nejen pro Ashley to bylo velkou událostí, je to změna i ve vnímání standardů modelek. Nechala se slyšet, že její fotka neprošla zásahy retuše jakéhokoli druhu.

Ashley Graham se již ve Sports Illustrated objevila loni, a to na titulní stránce plavkového speciálu tohoto časopisu. 

720p 480p 360p 240p
Jak probíhalo focení titulní strany? • VIDEO: 

Zlomová titulní strana má ještě dvě další podoby. Na jedné z nich můžete vidět MMA zápasnici Rondu Rousey (29), která odhodila všechno oblečení a nechala se vyfotografovat jen s bodypaintingem, a na druhé neméně odhalenou modelku Hailey Clauson (20). Prohlédněte si fotky ve fotogalerii!

 

Více novinek ze světa slavných najdete ZDE!

Autor: luh
1080p 720p 360p
DesktopMobile