Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Slavní a vypasení: Jak se z krasavců stávají tlouštíci

28. května 2013 | 06:00

Patříte mezi ty, které slintají nad slavnými herci a zpěváky a tajně doufají, že by mohly mít po svém boku někoho podobného? Přesvědčte se, že ani slavní muži nemusí být celý život sexy svalovci.

Gerard Butler (43)

Charizmatického herce známe především z filmu 300: Bitva u Thermopyl, ve kterém nás všechny zvedl ze židle svými vyrýsovanými svaly. Dnes jsou svaly minulostí a vystřídalo je povislé bříško a rosolovité ruce. Na osobitém šarmu se tato změna ovšem nepodepsala.

John Travolta (59)

Oslňující Danny z Pomády dříve předváděl neuvěřitelné taneční kreace, nad kterými zůstával rozum stát. Dnes spíše než proutek připomíná velrybu. Soudě podle úsměvu, je ale velmi spokojený.

Russell Crowe (49)

Herec býval dříve samý sval, především během natáčení filmu Gladiátor. Ale čas nedokážou zastavit ani slavní a bohatí, proto v necelých padesáti letech jeho tělo dávno není, co to bývalo. I přesto se nabídky na filmy jenom hrnou.

Kevin Federline (35)

Americký zpěvák, rapper a model se proslavil především manželstvím s Britney Spears. Mají spolu dokonce dva syny, kterým není Kevin příliš dobrým otcem. V době jejich manželství měl sexy vypracované tělo, ale po rozvodu sekl s tancem i modelingem a pořádně nakynul.