Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C

Nová Výměna manželek: Děsivé přiznání k pokusu o sebevraždu a stud z nepřijetí

Video se připravuje ...
VIDEO: tv Nova
17. května 2023 | 06:00

Výměna manželek se po malé odmlce vrací zpět na televizní obrazovky a do svého obvyklého středečního večera. Tentokrát se maminka dvou dcer Lucie přestěhuje z domu v obci u Žatce do chaty v Jeseníkách do rodiny dvou mužů, kteří se spolu starají o tři psy. Druhým směrem zamíří kuchař Vladimír, který bude muset zapůsobit na nového partnera, malou Káju a i její prarodiče.

První rodina žije v rodinném domě v malé vesnici Trnovany nedaleko Žatce. Lucce je 34 let a je na mateřské dovolené. Její manžel Míra (36) pracuje jako teamleader v automobilové firmě. Spolu mají dvouletou dceru Karolínku. Oba mají ještě dcery z předešlých vztahů. Do pořadu rodinu přihlásila Lucka poté, co si do ní jednou Míra "nevhodně rejpnul". Lucka se dívá na každý díl Výměny manželek a chtěla zjistit, jak takové natáčení probíhá. Manželé mají podle svých slov téměř dokonalý vztah. Jediné, co by chtěli změnit, je to, aby dcera Kája nebyla tak fixovaná na maminku.

Druzí účastníci žijí v malé vesničce Potůčník kousek od Hanušovic v Jeseníkách. V pronajaté chatě, která slouží zároveň jako penzion, fungují jako správci. Vláďa (34) pracuje jako kuchař. Jeho partnerovi Vasilisovi je 24 let a živí se jako obchodní zástupce. Spolu jsou dva roky a starají se o tři psy. Do výměny sympatický pár přihlásil Vláďa, který si chtěl zkusit žít v plnohodnotné rodině s dětmi. Oba kluci jsou spolu spokojeni, jen Vláďa by chtěl, aby mu Vasilis více projevoval city.

Lucka byla zprvu nervózní, nechtěla by se dostat do rodiny, kde je třeba pět dětí. Nová domácnost se jí líbí, akorát brzy zjistí, že po dlouhé době bude muset mýt nádobí v rukou. Obecně je ale pro ni pobyt v Jeseníkách jako dovolená, protože kolem ní nepobíhají malé děti. V novém domě musí ráno chodit na dlouhé procházky se psy, ale vůbec jí to nevadí, a naopak by svou pravou rodinu po návratu domů chtěla více rozhýbat. S Vasilem se dostanou i do lázní, aby si opravdu dokonale odpočinula.

Vláďa má obavy, zda ho nový manžel přijme. Zjistí ale, že je jen o dva roky starší, tak doufá, že si budou rozumět. V manuálu si přečte, že Míra je klidný a hodný, jen se nesmí stát, že nebude mít navařeno. S tím si Vláďa jako profesionální kuchař poradí a nedovolí, aby se Míra proměnil v nesnesitelného hladového chlapa. Vláďa se v nové domácnosti bude muset postarat o malé dítě. Ačkoliv mnoho úkonů dělá poprvé, brzy se začne zdokonalovat a i Karolínka si na něj zvykne. V Trnovanech Vláďa stihne koupit prsten pro svého partnera, se kterým plánuje uzavřít registrované partnerství. Oba doufají, že jednou bude možné uzavřít regulérní manželství a mohli by spolu adoptovat dítě.