Neděle 18. duben 2021
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Zataženo, déšť 10°C

Slunečná: Děsivé prozření! Jak se Štěpánem zamává překvapivá novinka?

VIDEO: TV Prima
25. února 2021 | 06:00

Štěpán čeká stále na ledvinu, ale všechno komplikují starosti o majetek. Chudák pacient ještě netuší, co všechno se dneska dozví.

Evelína komanduje domácnost. Nepřipouští žádný rozvod, chce, aby se usmířili. A jde za Lídou, řekne jí, aby nepočítala s tím, že Jakub dostane něco z majetku Kratinových. A zajde i za Frantou, aby Lídu "vykopnul z baráku". Franta jí řekne, že je to jeho věc. Evelína zakáže Kratinovi dát Štěpánovi ledvinu, dokud sama se Štěpánem nepromluví. Jede za ním a dává mu podepsat papír, že nebude chtít majetek Kratinových. Tak se Štěpán dozví, že Franta není jeho táta. Kratina s Kratinovou se domluví, že budou před Evelínou předstírat, že jsou smíření. Slibují si od toho, že Evelína odjede.

Hana přesvědčuje Janka, aby ohledně Johnova zmizení zavolali policii. Je jasné, že případným únoscům nejde o výkupné. Janek zvažuje, že najme elitní detektivy. Lukáš vyčítá Jankovi, že kašle na sanatorium. Nezajímá ho, že se Janek musí věnovat i Solange. Janek nabídne místo ředitele sanatoria Lukášovi. Ten to odmítne. Hana přemluví Vildu.

Roman, Petr a Libor chtějí postavit do čela kandidátky někoho z místních. Libor to jede do Slunečné zařídit. Přemlouvá Řeháka, ale ten odmítne, nepůjde proti Frantovi. Roman nabídne místo na kandidátce starému Slaninovi a ten je pro. Franta řekne Štěpánovi, že je pořád jeho syn.