Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť 7°C
 
8. 6. - 10. 6. Kupte si podprsenku se slevou až 20 %
 

Ve spodním prádle, nebo nahou? Muži přiznali, jak nás mají raději

 • 11. května 2018 | 06:00

  Mnoho z nás se vyžívá v nákupech krásného spodního prádla a často za něj v obchodech necháme pěkný balík. Většinou když se v kabince prohlížíme, myslíme nejen na to, jestli se v tom samy cítíme dobře a sexy, ale i doufáme, že stejný názor bude sdílet náš partner. I kvůli partnerům chceme vypadat ve spodním prádle hezky. Občas to ale vypadá, že je zajímá jen to, co máme pod ním. Mají nás tedy muži raději nahé, nebo ve spodním prádle?

 • Spodní prádlo je sexy

  Alexander (28): Spodní prádlo je sexy, protože ukazuje, že žena vynaložila jisté úsilí a měla snahu muže potěšit. Měla byste znát chutě svého partnera a vybrat takové prádlo, které se mu bude líbit. Jistě specializované ulítlosti mohou fungovat, ale jen tehdy, pokud se jako nositelka společně s prádlem zhostíte role. Prádlo ušité přesně na míru vkusu a chutím partnera opět ukazuje, že vám na něm záleží.

  Autor: shutterstock

 • Prádlo dodá atmosféru

  Petr (39): Rozhodně si myslím, že většina mužů preferuje "napůl odhaleno" před "zcela odhaleno". Já jsem pro sexy spodní prádlo. Může totiž dodat atmosféru celému aktu svádění. V každém případě: pokud žena zůstává v prádle moc dlouho, mohlo by mě to unavit.

  Autor: shutterstock

 • Miluju spodní prádlo

  Otto (45): Miluju spodní prádlo. Ovšem mnoho žen často nerozumí tomu, že spodní prádlo zůstane jen spodním prádlem, pokud mu ony samy nevtisknou život a osobnost. Je to něco jako druh masky, a tím pádem byste měly hrát svou roli. Pokud je to vyzývavé prádlo, buďte vyzývavé, pokud je něžné, buďte andělské, jestliže máte kožené boty a podvazky, buďte dominantní, protože jinak to nebude mít takový efekt.

  Autor: refresher.cz

 • Chci si partnerku rozbalit jako dáreček

  Martin (32): Mně se líbí obojí, samozřejmě. Pokud bych si představil, že přijdu domů a tam na mě už čeká má partnerka, asi budu přece jen víc vzrušený, když bude trochu oblečená, abych si ji potom mohl rozbalit jako dáreček. Je jedno, jestli bude mít spodní prádlo nebo bude nahá – jen pod lehounkým sexy župánkem.

  Autor: shutterstock

 • Jsem pro prádlo

  Honza (36): Vysvětlím to asi takhle. Rozbalovat dárek je mnohem větší zábava, než když mi dá někdo do ruky rovnou lahev whiskey. Když mi dáváte dárek a nestojí vám za to ho zabalit, budu z toho dárku mít radost tak jako tak, ale když ho zabalíte, je to jako poleva na dortu. Ženy ve spodním prádle jsou krásné, sexy a hrozně vzrušující. Já jsem pro prádlo.

  sexy prádlo
  Autor: shutterstock

  Které svůdné prádlo se nosí? Podívejte se na video:

  Video se připravuje ...
  Nezapomínejte ani na svůdné a sexy prádlo! Co je letos hit? • VIDEO: Adam Balažovič

 • Vařit v prádle je sexy

  Karel (24): Miluju, když moje přítelkyně vaří v sexy prádle. Občas má zástěrku a pod ní jen kalhotky a běhá po kuchyni, škrábe brambory, krájí, míchá a je to jako ten nejsmyslnější tanec nebo představení. Nemůžu z ní spustit oči!

  Autor: shutterstock

O víkendu 8. - 10. 6. jsme pro vás připravili skvělou nákupní akci. Ve vybraných obchodech si budete moci koupit tu nejlepší podprsenku, navíc se slevou až 20 % a dárkem od YVES ROCHER. To rozhodně nesmíte propásnout!
Správná velikost podprsenky
Video se připravuje ...