Jarní šaty pro boubelky: Tyhle si užijete až do velikosti 64 | Pro ženy | Blesk.cz

Jarní šaty pro boubelky: Tyhle si užijete až do velikosti 64

24. března 2019 | 06:00

Když přijde na módu pro ženy s větší velikostí, mnoho z nich si stěžuje, že mají problém najít stylové kousky na svou postavu. My jsme pro vás připravily výběr 40 nejkrásnějších šatů, které můžete najít až do velikosti 64, tedy 5XL. Letos je opravdu z čeho vybírat.

Dnes už se dají v běžných obchodech sehnat speciální kolekce s nadměrnými velikostmi. A jedná se o opravdu parádní kousky. I vy si můžete dovolit vzdušné jarní šaty a mnoho trendů, kterými nás obchody každoročně doslova zasypávají. 

Nebojte se sáhnout po košilových šatech nebo zavinovacím střihu, tyto kousky lichotí všem postavám a vy nebudete výjimkou. Letos jsou trendy i látkové opasky, které zdůrazní váš pas, spolu s véčkovým výstřihem si navíc prodloužíte postavu. Některé šaty umí opravdové zázraky.

Mango, 1999 Kč| H&M, 999 Kč
Mango, 1999 Kč| H&M, 999 Kč

Velikosti šatů, které jsme pro vás vybraly, začínají na čísle 44 a některé z nich pokračují až na neuvěřitelné číslo 64. Seženete je v obchodech Cellbes, Mango, H&M, Lindex, Marks & Spencer, Bonprix, Zoot.cz a v mnoha dalších. Velký výběr jarních šatů v nadměrných velikostech najdete v naší fotogalerii:

Autor: Markéta Luštincová