Středa 28. září 2022
Oblačno, déšť 13°C

Podzimní líčení 2022: Jaký make-up bude letos trendy?

 • Podzimní líčení 2022: Jaký make-up bude letos trendy?
  20. srpna 2022 | 06:00

  Ať už se nám to líbí nebo ne, léto se pomalu chýlí ke konci a brzy vyměníme šaty za teplé svetry a malé změny uděláme také v líčení. Jestliže jste se celé léto skoro vůbec nelíčila, během podzimu si můžete s make-upem vyhrát. Bude totiž odvážný a výrazný!

  Stejně jako v létě i na podzim budou hrát hlavní roli barvy. Nemusíte se tak bát výraznějších odstínů, pohrát si můžete se třpytkami či metalickými odlesky. Čím výraznější vaše líčení bude, tím lépe.

 • Grafická linka

  Letos na podzim dejte klasickým černým linkám nový kabátek a trochu experimentujte. Nosit se totiž budou grafické oční linky, které se liší od klasických tím, že mají mnoho podob – můžete si linku umístit do koutku, očního záhybu nebo nad oční víčko, a tvořit tak podle své fantazie. Nemusíte se držet ani černé barvy, trendy budou také odstíny modré nebo zelené a bát se nemusíte ani metalických odlesků. Do práce s nimi nejspíš nevyrazíte, ale na večírku budete za hvězdu. 

  Osm žhavých kosmetických trendů na podzim! Podívejte se na video:

  Video se připravuje ...
  Osm žhavých kosmetických trendů na podzim • VIDEO: Videohub

 • Rudé rty

  Klasika, která nikdy nevyjde z módy. Pokud jste během léta své červené rtěnky schovávala na dně kosmetických taštiček, nastal pravý čas je opět vytáhnout. Rudé rty sluší blondýnkám, brunetám i zrzkám a nejlepší na nich je, že to s dalším líčením už nemusíte tak přehánět. Rudé rty udělají obrovskou službu, stačí řasy jemně zvýraznit řasenkou a tvářím dodat trochu života pomocí tvářenky. S příchodem chladnějšího počasí nemusíte nutně sahat po bordó odstínech, nosit se budou i jasnější tóny červené.

 • V zajetí modré

  Letošnímu podzimu budou kralovat barvy, jako jsou fialová, zelená, oranžová nebo modrá. Právě poslední zmíněná barva může ve většině z vás vyvolat retro vzpomínky. Modré oční stíny lze nosit i tak, aby slušely. Výhodou je, že můžete vybírat z obrovské škály odstínů modré. Trendy budou všechny. 

 • Obočí v hlavní roli

  Dalším výrazným podzimním trendem bude dokonale přirozené obočí. Zapomeňte na přehnané stínování nebo vyplňování výraznou tužkou nebo očním stínem. Místa, kde vaše obočí ztrácí na objemu nebo kde mu chybí barva, jemně dokreslete a následně zafixujte pomocí gelu na obočí. Taková úprava dokonale zarámuje váš obličej a podtrhne další líčení.

 • Výrazné tváře

  Už se vám někdy stalo, že jste to s tvářenkou přehnala natolik, že vám tváře přímo "hořely"? Tak přesně takové líčení bude letos trendy. S tvářenkou tedy rozhodně nešetřete a na podzim volte broskvové či cihlové odstíny, které působí tepleji. 

  Vše, co potřebujete pro váš dokonalý make-up, najdete na našem internetovém srovnávači cen Zboží Dáma.

   

Autor: Aneta Valešová
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...