Pondělí 18. leden 2021
Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka
Oblačno -5°C

Šediny? Tyto celebrity si z nich rozhodně nic nedělají a hrdě je nosí

26. prosince 2020 | 06:00

Jakmile se začnou objevovat první šediny, většinu žen zachvátí panika a okamžitě sahají po barvě na vlasy nebo navštěvují svého kadeřníka. Přitom se i šediny dají nosit a můžete v nich vypadat stylově a svá. Stejně jako tyto slavné dámy.

Přestože šedé vlasy v dnešní době patří mezi trendy záležitost, stále se najdou ženy, které si z nich dělají vrásky. S šedinami se musíte zcela smířit, abyste je mohla hrdě nosit. K tomuto kroku se dopracovalo několik hollywoodských dam, které si s nimi už hlavu nelámou, a naopak je hrdě vystavují světu. 

Mezi takové patří například herečka Gwyneth Paltrow, která šediny letos v lednu vynesla rovnou na červený koberec. Když se na letošním ročníku Zlatých glóbů ukázala s vyžehlenými vlasy s pěšinkou uprostřed, jemných šedivých vlásků si všiml každý. Herečka však rozhodně nevypadala, že by ji tento fakt vadil, a naopak rozdávala úsměvy na všechny strany. 

To, že jsou šedivé vlasy vlastně in, dokazují už několik let herečky Jamie Lee Curtis nebo Diane Keaton. Své vlasy si už nebarví řadu let a bez šedin bychom si je vlastně už ani neuměli představit. I s nimi jsou totiž neskutečně šik!

Které další celebrity se rozhodly se svými šedinami nebojovat? Podívejte se ve fotogalerii!

Autor: Aneta Valešová