Úterý 26. září 2023
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Polojasno 22°C

Nejkrásnější diáře na rok 2023: Který bude ten váš?

21. prosince 2022 | 11:00

Nový rok si žádá nový diář! Zaznamenejte si všechny důležité informace, poznámky a schůzky stylově a vyberte si krásný a praktický diář, který bude vaším parťákem během nadcházejícího roku. Vybraly jsme pro vás hned několik skvělých tipů, které můžete pořídit pro sebe, ale i pro své blízké jako vánoční dárek!

V dnešní moderní době často klasické diáře nahrazují chytré mobilní telefony. Zaznamenat si všechny informace do mobilu je sice kolikrát mnohem rychlejší a praktičtější, rozhodně to ale nemá takové kouzlo jako klasický papírový diář.

Papírnictví nabízejí širokou škálu, ze které si vybere každá z vás. Milujete pohyb a cvičení? Vybírejte z fitness, běžeckých či jógových diářů. Pro kreativce je pak připraveno hned několik motivačních kousků, které navíc nabízejí mnoho prostoru pro další poznámky.

Také tento rok svůj diář navrhlo hned několik celebrit. Vybírat tak můžete z diářů od Evy Burešové, Dary Rolins, svůj papírový kousek letos vydávají také herečky Petra Nesvačilová a Hana Vagnerová, které svůj diář doplnily o osobité texty, poznámky a malůvky.

Sháníte diář nebo kalendář? Na našem internetovém srovnávači Zboží Dáma si určitě vyberete!

Nahlédněte do fotogalerie s kousky, které jsme pro vás vybraly. Který diář na rok 2023 bude ten váš?

Autor: Aneta Valešová
Video se připravuje ...