8 beauty produktů, které vás vždy zachrání: Co nesmí chybět ve vaší kabelce? | Pro ženy | Blesk.cz

8 beauty produktů, které vás vždy zachrání: Co nesmí chybět ve vaší kabelce?

 • ...
  4. května 2019 | 06:00

  V dámské kabelce občas najdeme opravdové poklady a těžko uvěřit, co do ní dokážeme všechno naházet. Často se pak ale stává, že se potřebujeme rychle upravit, ale mezi hromadou zbytečností nenajdeme to nejnutnější, co by se nám v danou chvíli hodilo. Díky našemu malému taháku na nic už ale nezapomenete. Které beauty produkty by vám v kabelce rozhodně neměly nikdy chybět?

  Stalo se to každé z nás. Ulomil se nám nehet, naše vlasy nemají zrovna svůj den nebo se nám udělal pupínek a situaci potřebujeme rychle zachránit! Jako první pomoc byste proto měla v kabelce nosit několik beauty produktů, díky kterým budete moct vyrazit z práce rovnou na večírek!

 • Proti pocení

  Cestovní antiperspirant, Nivea, 55 Kč, koupíte v síti drogérií

  Antiperspirant je základ! Nikdy nevíte, zda se nedostanete do nepříjemné situace, u které se pěkně zapotíte, a proto by tenhle pomocník neměl ve vaší kabelce chybět. Vybírejte ale raději vždy antiperspirant místo deodorantu. Ten totiž vedle toho, že hezky voní, zabraňuje také pocení. Jedině tak se vyhnete faux pas. Nemusíte s sebou tahat velké balení, hravě vám postačí to "kapesní".

  Náš tip: Cestovní antiperspirant Nivea, 55 Kč, koupíte v síti drogerií.

 • Na mastné vlasy

  Suchý šampon, Batiste, 69 Kč (50 ml), koupíte v síti drogérií

  Občas se stane, že vaše vlasy nemají svůj den nebo jste si je zkrátka nestihla umýt. V tuto chvíli nastupuje suchý šampon, který vedle toho, že vás mastnoty zbaví, může fungovat také jako stylingový produkt. Malé cestovní balení se navíc vejde skoro do každé kabelky. 

  Náš tip: Suchý šampon Batiste, 69 Kč (50 ml), koupíte v síti drogerií.

 • První pomoc pro nehty

  Mini voňavý pilník na nehty essence, 29 Kč (3 ks), koupíte v síti drogérií

  Zlomený nehet není nic příjemného a umí pěkně potrápit. Nejenže nás prst často bolí,ale navíc i zadrhává o oblečení, na kterém se tak může udělat klidně i dírka. Malý cestovní pilník by proto ve vaší kabelce neměl chybět. Přidat můžete i malý lak na nehty, kdyby bylo potřeba nehet přelakovat.

  Náš tip: Mini voňavý pilník na nehty Essence, 29 Kč (3 ks), koupíte v síti drogerií.

 • Proti bakteriím

  Antibakteriální gel na ruce, Merci Handy, 80 Kč (30 ml), koupíte na www.sephora.cz nebo v kamenných prodejnách

  Abyste se vyhnula nepříjemné infekci, raději mějte u sebe antibakteriální gel, který použijete vždy, když se chcete najíst nebo si například upravit make-up. Během dne se neustále něčeho dotýkáte a občas není možnost umýt si ruce, proto by tento gel měl být součástí každé dámské kabelky. 

  Náš tip: Antibakteriální gel na ruce Merci Handy, 80 Kč (30 ml), koupíte na www.sephora.cz nebo v kamenných prodejnách.

 • Záchrana pro rty

  Kokosový balzám na rty, Yves Rocher, 69 Kč, koupíte na www.yvesrocher.cz nebo v kamenných prodejnách

  Suché a popraskané rty nejsou nic příjemného ani hezkého. Po ruce proto mějte vždy svůj oblíbený balzám na rty, který vás tohoto problému rychle zbaví. Zároveň v kabelce mějte i svou oblíbenou rtěnku, která vaši krásu jen podtrhne. A žádný muž vám neodolá!

  Náš tip: Kokosový balzám na rty Yves Rocher, 69 Kč, koupíte na www.yvesrocher.cz nebo v kamenných prodejnách.

 • Místo pudru

  Matující papírky, Nyx, 129 Kč, koupíte v parfumériích Douglas

  Během dne se můžete začít nehezky lesknout a místo toho, abyste nosila v kabelce celý pudr, sáhněte po matujících papírcích. Jsou lehké, nezaberou vám v kabelce mnoho místa, a navíc vám skvěle poslouží – stačí je jen přiložit na lesknoucí se místa a je po problému!

  Náš tip: Matující papírky Nyx, 129 Kč, koupíte v parfumeriích Douglas.

 • Svůj oblíbený parfém stále po ruce

  Rozpračovač vůně Classic Silver, 399 Kč, koupíte v parfumériích Douglas

  Nedáte bez svého oblíbeného parfému ani ránu, ale přitom se vám nechce z domu tahat celý flakon? Řešení je jednoduché! Pořiďte si rozprašovač vůně, díky kterému budete mít svou oblíbenou vůni stále při sobě. Nejenže je tento pomocník opravdu praktický, ale navíc i vypadá roztomile.

  Náš tip: Rozprašovač vůně Classic Silver, 399 Kč, koupíte v parfumeriích Douglas.

 • Pryč s pupínkem

  Rozjasňující korektor v klikacím peru, Dermacol, 299 Kč, koupíte v síti drogérií

  Není nic horšího, než když se vám na obličeji během dne "vykouzlí" pupínek, a to ještě na místě, které jen tak nezakryjete. Pro tyto případy nastupuje korektor, který si hravě poradí s tímto nedostatkem. Pomůže vám také zakrýt třeba kruhy pod očima a vaši pleť hezky rozzáří.

  Náš tip: Rozjasňující korektor v klikacím peru Dermacol, 299 Kč, koupíte v síti drogerií.

 • Hýčkejte své ruce

  Hydratační krém na ruce, Lumene Lähde, 279 Kč, koupíte ve FAnn parufmériích

  Ruce během dne namáháte nejvíc. Neustále na něco saháte, myjete je a ony bývají pak po celém dni vysušené a popraskané. Vždy když se tento problém objeví, honem sáhněte po svém oblíbeném voňavém krému a trochu ruce rozmazlete. 

  Náš tip: Hydratační krém na ruce Lumene Lähde, 279 Kč, koupíte v parfumeriích FAnn.

Autor: Aneta Valešová
Diskuse ke článku
.