Účesy 2019: S kterým střihem a barvou nešlápnete vedle? | Pro ženy | Blesk.cz

Trendy účesy letošního roku: S kterým střihem a kterou barvou nešlápnete vedle?

30. března 2019 | 06:00

Trendy se neustále mění, a co bylo in minulý rok, nemusí být letos. Pokud přemýšlíte nad novým střihem nebo barvou, poradíme vám, pro co se rozhodnout. Tohle jsou nejžhavější vlasové trendy letošního roku, se kterými nešlápnete vedle!

Mikádo

Tento praktický účes se drží už nějakou dobu na výsluní a nejspíš tam ještě nějakou chvilku pobude. Celkově tento střih působí vzdušně a hravě a záleží už jen na vás, jestli zvolíte hladké mikádo nebo vlasy natočíte do sexy beach waves. Tento účes vypadá zkrátka skvěle v jakémkoliv provedení a není s ním tolik práce. Můžete ho vyfoukat přes kulatý kartáč, navlnit pomocí žehličky nebo ho zkrátka jen rozcuchat prsty.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

diary of a girl who changes her hair a lot... @kristin_ess

Příspěvek sdílený Lucy Hale (@lucyhale),Bře 10, 2019 v 6:57 PDT

 

Rozcuchaný drdol

Neboli messy bun si zamilujete! Rozverný účes sluší i starším ženám a téměř každému tvaru obličeje. Navíc je hotový během chvilky. Pokud tedy nemáte čas umýt si vlasy, a přesto potřebujete vypadat skvěle, rozhodně ho vyzkoušejte. Trendy je i drdol uvázaný vysoko na temeni hlavy. Kolem obličeje nechte poletovat uvolněné pramínky. 

 

Kudrnaté vlasy

Kdo by nemiloval kudrnatou hřívu, kterou nosila Carrie v Sexu ve městě? Dobrá zpráva! Tenhle sexy účes bude letos trendy, takže pokud toužíte mít kudrny, jako měla Carrie, můžete si je hravě vykouzlit doma. Stačí, když si zapletete vlhké vlasy do copů a během noci je necháte uschnout. Ráno pomocí žehličky uhladíte vlasy u hlavy. Vlny pročešete prsty, aby vypadaly co nejpřirozeněji. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Carrot, anyone? 🥕🥕

Příspěvek sdílený Emili Sindlev (@emilisindlev),Úno 24, 2019 v 12:33 PST

 

Barvy vlasů 2019: Co je letos in?

A jaké barvy budou letos in? Vedle nešlápnete s odstínem Baby Blond. Tato barva vypadá jako vyšisovaná od sluníčka. Kadeřník by měl vycházet ze světlých odstínů blond. Pokud si přejete trochu experimentovat, zkusit můžete kombinaci zlatavé blond a měděné. Vznikne z toho krásná jahodová blond.

Brunetky zase mohou vyzkoušet kombinace kaštanově hnědé, do které se přidá pár zlatavých pramínků, kterými můžou nechat ohraničit obličej. Zkusit tedy můžete také čokoládově hnědou, do které se přidá pár měděných pramínků. Tuto kombinaci si zamilují přírodní brunetky, které se bojí velké změny. Trendy bude také inkoustově černá, která se nádherně leskne. Černovlásky mohou zkusit trochu experimentovat a přidat do barvy popelavě šedou.

Autor: Aneta Valešová