Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Tento týden v Ulici: Nečekaná žádost o ruku, která možná neskončí podle plánu

VIDEO: TV Nova
7. dubna 2020 | 06:00

V Ulici se tenhle týden řeší jedna milostná situace vedle druhé. Dokonce dojde i na tu nejromantičtější událost ve vztahu, kterou je žádost o ruku. 

Martin se Šárkou si prošli pořádnou krizí, protože když bylo Veronice nejhůř, Martin, se o ni staral tolik, že Šárku zanedbával. Nyní se vše obrací k lepšímu, krize je zažehnána a Martin se rozhodne k obřímu kroku. Bude v Ulici další veselka, nebo Šárka couvne? Vojta jde k zápisu ve škole a je to pro něj velká věc, stejně jako pro nás všechny. Chce udělat dojem a udělá pro to úplně všechno. Jak to ovšem celé dopadne?

Mojmír Kalina a Ota jen těžko skousávají panování ambiciózní Landové, jež se stala dočasnou ředitelkou školy po dobu nemocenské Boženky Puklické. Zdá se, že si na ně zasedla a snaží se jim co nejvíce znepříjemnit život. Co už Mojmír Kalina nevydýchá? Jak se to mezi ním a Landovou nečekaně vyhrotí? Dan se připravuje na rande a je velice nervózní. V koupelně je déle než holky a Miloš mu uděluje cenné rady a poznatky, aniž by tušil, kdo je jeho vyvolená. Jak tohle dopadne?