Den matek: Dárky, které vás inspirují. Velká fotogalerie! | Pro ženy | Blesk.cz

30 skvělých tipů na dárky ke Dni matek! Potěšte svou maminku

2. května 2020 | 06:00

Den matek je významným dnem, kdy bychom měli vzdát poctu našim maminkám. Mnozí tento svátek neslaví, nicméně my si myslíme, že maminky nějaký ten dárek od srdce potěší. A za svou lásku a péči si ho určitě zaslouží!

Pravidelně obdarováváte druhou květnovou neděli svou maminku, a ta zase svou a tato tradice se u vás drží po celé generace? Ať už přáníčkem, květinou, originální bonboniérou nebo skvělým parfémem – prostě čímkoliv milým – v tento den snad nic nezkazíte. Občas ale prostě docházejí nápady. Proto jsme pro vás připravily menší dárkový koktejl, kdybyste si náhodou nevěděli rady.

Tipy na dárky pro maminku

Vaše maminka o sebe ráda pečuje, je stále svěží a podnikavá? Kvalitní krém určitě neurazí, co takhle ji ale letos potěšit třeba rudou rtěnkou a šik šátkem? Miluje módu? Zaměřte se správným směrem a najdete kousky, u kterých se vám bude dobře trefovat velikost. Třeba šaty od návrhářky, které jsou volné, ale přitom mají rafinovaný střih.

Jestli je vaše maminka z principu spořivá, kupte jí na Den matek něco milého, co by si zaručeně sama nedopřála. Třeba zdobenou krabičku, designovou misku nebo klobouk. Nebo chcete, aby se pořádně odvázala a začala si užívat života? Překvapte ji erotickým dárkem. Pokud je to na vás moc, vsaďte na klasiku, a až to půjde, někam mámu vezměte – tady jsou tipy, kam jet za wellness.

 

 

Inspiraci na dárky, které vaši maminku zaručeně potěší, najdete v galerii:

 

Náš tip: V novém čísle magazínu Blesk pro ženy najdete spoustu báječného čtení, ale hlavně jsme nezapomněly na maminky! Dojmete se originálními vyznáními dcer maminkám a zasmějete se u vtipných maminkovských hlášek, které zná každá z nás – ať už z role matky nebo dcery. Aktuální číslo Blesku pro ženy můžete koupit v novinových stáncích nebo si ho objednejte v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE.

 

 

 

Autor: red