Den matek: Dárky, které vás inspirují. Velká fotogalerie! | Pro ženy | Blesk.cz

30 skvělých tipů na dárky ke Dni matek! Potěšte svou maminku

6. května 2019 | 06:00

Den matek je významným dnem, kdy bychom měli vzdát poctu našim maminkám. Mnozí tento svátek neslaví, nicméně my si myslíme, že maminky nějaký ten dárek od srdce potěší. A za svou lásku a péči si ho určitě zaslouží!

Pravidelně obdarováváte druhou květnovou neděli svou maminku a ta zase svou a tato tradice se u vás drží po celé generace? Ať už přáníčkem, květinou, originální bonboniérou nebo skvělým parfémem, prostě čímkoliv – v tento den snad nic nezkazíte. Občas ale prostě docházejí nápady. Proto jsme pro vás připravily menší dárkový koktejl, kdybyste si náhodou nevěděli rady.

Tipy na dárky pro maminku

Vaše maminka o sebe ráda pečuje, je stále svěží a podnikavá? Kvalitní krém určitě neurazí, co takhle ji ale letos potěšit třeba rudou rtěnkou, šik šátkem a poukázkou do divadla? Miluje módu? Zaměřte se správným směrem a najdete kousky, u kterých se vám bude dobře trefovat velikost.Třeba šaty od návrhářky, které jsou volné, ale přitom mají rafinovaný střih.

Jestli je vaše maminka z principu spořivá, kupte jí na Den matek něco milého, co by si zaručeně sama nedopřála. Třeba zdobenou krabičku, designovou misku nebo klobouk. Nebo chcete, aby se pořádně odvázala a začala si užívat života? Překvapte ji erotickým dárkem. Pokud je to na vás moc, vsaďte na klasiku a někam mámu vezměte – tady jsou tipy, kam jet za wellness.

 

 

Inspiraci na dárky, které vaši maminku zaručeně potěší, najdete v galerii:

 

 

 

Autor: Eva Dvořáková, lena