Pátek 2. června 2023
Svátek slaví Jarmil, zítra Tamara
Polojasno 23°C

Jarní manikúry, které ovládly Instagram. Dáte jim šanci i vy?

 • 15. března 2023 | 06:00

  Jak jinak přivítat jaro než novou veselou a svěží manikúrou? Trochu se odvažte a ozdobte se žhavými trendy Instagramu. A že je z čeho vybírat!

  Jak už jsme si zvykly, sociální síť Instagram často nastoluje trendy, a tentokrát tomu není jinak. Venku sice stále není dostatečné teplo na to, abychom si oblékly lehké šaty, jarní vibrace ale můžeme směřovat jinam – na naše nehty. Květiny, barvy, lesk a třpyt – dodejte svým nehtům ten pravý jarní refresh!

  VIDEO: Tyhle nehty letos musíte mít! Nejžhavější trendy v manikúře pro rok 2023...

  Video se připravuje ...
  Tyhle nehty letos musíte mít! Nejžhavější trendy v manikúře pro rok 2023. • VIDEO: Videohub

  Mléčné nehty

  Velkým hitem Instagramu jsou takzvané milky nails neboli mléčné nehty, které opravdu připomínají sklenici mléka. Jedná se o decentní, ale velmi elegantní manikúru, která sluší všem velikostem nehtů. Nehty nemusíte nijak dál přizdobovat. Pokud jsou na vás ale přece jen hodně jemné, můžete je doplnit zlatými nebo stříbrnými kamínky či třpytkami. 

  Mikro francouzská manikúra

  Francouzská manikúra patří mezi trendy, na které se na nějakou dobu zapomnělo. Už minulý rok se ale hlásila zase o slovo a letos tomu nebude jinak. Zapomeňte ale na tlusté proužky. Trendy jsou ty úplně nejtenčí, které působí moderněji. Zvolit můžete jak bílou klasiku, tak pastelové tóny. Skvěle vypadá také "obrácená francie", kdy proužek lemuje nehtové lůžko.

  Ombré nehty

  Technika ombré vypadá skvěle na vlasech, ale velkou parádu udělá také na nehtech. Stínovaná manikúra je velmi slušivá, a ačkoliv vypadá na první pohled složitě, zvládnete ji levou zadní. Nehty nalakujte neprůhledným lakem, pomocí houbičky na make-up, dvou nebo tří různých odstínů a krátkých a rychlých pohybů vytvořte stínování.

  Metalické odlesky

  Na jaře se nebojte zazářit! Ať už zvolíte chladnou stříbrnou, zářící zlatou nebo odlesky růžového zlata či podtón do zelené a modré, nešlápnete vedle. Vaše nehty budou nepřehlédnutelné a oživí jakýkoliv outfit. Absolutní lesk bude na jaře velkým hitem a rozhodně ho musíte vyzkoušet.

  Pastelové tóny

  Černou, šedou, tmavě modrou nechte na dně svých kosmetických šuplíků a místo toho dejte přednost pastelovým tónům. Přesně ty se totiž na jaro hodí úplně nejvíc! Skvěle budou na vašich nehtech vypadat žlutá, pastelově růžová, odstín Baby Blue nebo mentolová. Nehty můžete nalakovat do jednoho odstínu nebo jich klidně na rukou vystřídejte hned několik.

  Jednoduché květy

  Minulý rok byly velkým instagramovým hitem sedmikráskové nehty. Také letos se drží v trendech, co se manikúry týče. Na první pohled vám může tento design připadat poněkud složitý. S trochou cviku si však sedmikrásky brzy vytvoříte jako profík, a pokud se vám do toho přece jen nechce, můžete použít samolepky s motivem sedmikrásek, které jen na nehet přilepíte a pomocí bezbarvého laku na nehty zalakujete. Pokud se vám motiv sedmikrásek úplně nelíbí, zvolit můžete jakékoliv jiné květy.

  Vše po krásné nehty nakoupíte díky našemu internetovému srovnávači cen Zboží Dáma za nejvýhodnější ceny!

  Jak si upravit gelové nehty doma? Podívejte se na video!

  Video se připravuje ...
  Jak si upravit gelové nehty doma • VIDEO: Videohub

Autor: Aneta Valešová
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...