Od stromečku šel rovnou k milence, sex s ní jsem slyšela on-line | Pro ženy | Blesk.cz

Od stromečku šel rovnou k milence, sex s ní jsem slyšela on-line

12. prosince 2016 | 06:00

S manželem nám to už nějakou dobu moc neklapalo, hádali jsme se prakticky kvůli všemu a doma bylo permanentní dusno. Trochu jsem doufala, že by se atmosféra mohla vylepšit o Vánocích, které jsme všichni měli rádi a které jsme si vždy užívali. A to jsem se tedy setsakramentsky přepočítala.

Přípravy byly stejné jako každý rok. Peklo se cukroví a perníčky, pečlivě se vybíral stromeček, dárky byly nakoupené a náš – tehdy šestiletý – syn se nemohl dočkat. Štědrý večer byl sice méně vřelý než každoročně, ale proběhl bez konfliktů, bez obvyklého rýpání a popichování, kterého byly naše poslední měsíce plné.

Snědli jsme kapra, rozbalili dárky a nadšené dítě mezi nimi řádilo jak Černá ruka do naprostého umdlení. V deset hodin večer syn usnul v posteli s novými bruslemi, spokojený a šťastný. Je pravda, že mi manžel šel trochu na nervy tím, že celý večer nedal z ruky mobil a neodložil ho ani při jídle, říkala jsem si ale, že nad tím dnes mávnu rukou a nebudu nic hrotit.

S kamarády na svařák
S manželem to už delší dobu bylo kritické.

Jenže já jsem hrotit nemusela. Hrotit se to začalo bez mé asistence…

Když už syn hluboce spal, manžel mi suše oznámil, že se ozvali kamarádi a že si dojdou na náměstí, kde byly vánoční trhy, dát si štědrovečerní svařák.

Zůstala jsem stát s otevřenou pusou, protože právě kamarádi a časté návštěvy hospod byli největším zdrojem nepříjemných debat, které jsme spolu v poslední době vedli. Už jsem ani nic nekomentovala, Standa oblékl bundu a byl pryč. Tak jsem si jen řekla, ať si trhne nohou, zalezla jsem do postele s knížkou, kterou jsem dostala pod stromeček, a okolo půlnoci usnula.

Vzdychání v přímém přenosu

Daniela zůstala na Vánoce sama.
Probudilo mne zvonění telefonu asi v půl šesté ráno. Volal můj muž, nicméně volal omylem.

A já se tak nechtíc stala svědkem něčeho, co změnilo můj život jednou provždy. Můj manžel se zjevně nacházel v nějaké velmi intimní situaci s jinou ženou. Jak moc ta situace byla intimní, prozrazovalo hlasité sténání oné dámy. Položila jsem telefon a zavolala zpátky. Standa pochopitelně telefon nezvedl. Zavolal asi za 15 minut, že se s kluky zdržel a že už jede domů. Tak jsem mu jen řekla, že my tam určitě nebudeme a že „doma“ už není, protože jsem všechno slyšela.

Odjela jsem za rodiči na chalupu a rozhodla se, že to zabalím. Že v tomhle vztahu už zůstat nechci. Později jsem se dozvěděla, že slečna hovor vytočila schválně, protože nebyla Standu schopná „legálně“ donutit k tomu, aby mi o ní řekl. Jejich vztah vydržel pár týdnů, což jsem si vyslechla s jistou škodolibostí, ale Vánoce mám od té doby spojené s hodně nepříjemnými pocity.

Přinášíme vám příběhy skutečných žen, jejichž Vánoce nebyly nejšťastnější. Máte vy nebo vaše přítelkyně taky takovou zkušenost? Napište do redakce na marie.silhova@cncenter.cz.

Čtenářka Daniela

 

Autor: red