Dojemný příběh: Matka zemřela 12 hodin po svatbě svých tří dcer | Pro ženy | Blesk.cz

Dojemný příběh: Matka zemřela 12 hodin po svatbě svých tří dcer

22. ledna 2014 | 06:00

O společné svatbě nikdy neuvažovali. Rakovina matky ale změnila jejich plány. Nemocná Becky Swales (†43) totiž chtěla všechny své dcery vidět jako nevěsty. A ty jí poslední přání rády splnily.

Rakovinu prsu jí diagnostikovali před čtyřmi roky. Okamžitě podstoupila chemoterapii a spolu s celou rodinou věřili, že nádor zlikviduje. Nemoc však už bohužel byla v pokročilém stádiu. Lékaři nemohli dělat vůbec nic. Mladé ženě, oddané manželce a matce tří dcer, už zkrátka nedokázali pomoci. Pomalu umírající ženě mohli jen zmírnit obrovské bolesti, které jí trápily.

Když se metastázy rozšířili do celého těla i jater, věděla Becky, že už jí příliš času nezbývá. Přesto neztrácela optimismus. Všem kolem až do konce dodávala sílu. Povzbuzovala blízké, aby její osud nebrali tragicky.

Přesto i ona měla jeden velký sen. Přála si být na svatbě všech svých třech dcer. Vidět je kráčet k oltáři. Když se její stav dramaticky zhoršil, nezaváhaly sestry ani na jediný okamžik. A protože už byly zasnoubené, rozhodly se uspořádat společnou svatbu co nejdříve.

Sarah (19), Kaylee (21) a Jodie (22) chtěly matce splnit její poslední přání. Becky tak mohla z první řady sledovat dojímavý akt, při němž všechny její dcery slíbily věrnost svým vyvoleným. Neobešlo se to samozřejmě bez vodopádu slz štěstí a radosti.

"Je to trochu hořkosladké. Jsme ale rády, že tady máma s námi může být. Pravděpodobně to ale bude poslední velká věc, kterou s ní zažijeme," řekla nejstarší Jodie Swales serveru MyFoxAtlanta.com před obřadem.

V tu chvíly však nikdo netušil, že dny Becky na tomhle světě jsou už sečtené. Svatební hostiny se už nemocná žena nedožila. Umřela pouhých dvanáct hodin poté, co její milované děti pronesly svoje "ANO".