Proč si do choulostivých míst necháme řezat?
Důvody jsou někdy estetické, ale často praktické. Některé dámy si nechávají odstranit neestetické převisy malých pysků, které jim brání v nošení plavek, tang, znesnadňují návštěvu toalety, překážejí při sportu i při sexu.
Nezničí naopak takzvaná labioplastika citlivost v intimních partiích?
Právě naopak. Zákrok se provádí tak, aby se vůbec nedotkl poštěváčku, navíc estetická úprava místa, za něž se dřív žena styděla, může významně napravit její sebevědomí, a tak i navrátit radost z milostného života. Obzvlášť když právě přečnívající pysky zakrývaly i samotný klitoris. Troufám si říct, že až 80 % pacientek po zákroku hlásí výrazné zlepšení v sexuální oblasti.
Jak zákrok probíhá?
Velmi zjednodušeně řečeno operace probíhá tak, že se příslušná "kůžička" přehne, z její vnější strany se vyměří řez a po ubrání přebytku se zase ohne nazpět. Takže řez není zevnitř, ale zvenčí a jizva tak vznikne ve žlábku mezi malým a velkým pyskem, kde by neměla ničemu bránit ani překážet.
Jak vypadá ideální vagína?
To je velmi individuální, ale mám katalog osmdesáti druhů „pivoněk“ (tak se vagíně říká v taoistické tradici), nejrůznějších tvarů a podob této intimní části ženského těla, ze kterého lze vybírat.
Nechat si upravit obličej je ještě pochopitelné, ale vagínu? Není to trochu moc?
Když se labioplastika začínala v našich zemích před lety provádět, většina veřejnosti kroutila hlavou nad tím, co si to ty ženské ještě nevymyslí. Není ovšem divu, protože o vrozených anomáliích, stejně jako o deformacích následkem nedbalého sešití nástřihu při porodu, se téměř nikde nepsalo ani nemluvilo. Stejně jako o stovkách žen, jimž tato nepříjemnost kazila radost ze života.
Je příjemné, že dnes se situace mění a žen, které se rozhodnou svůj problém řešit, přibývá. Labioplastika totiž opravdu není výmysl zpovykaných paniček, které nevědí co s penězi, ale operace ve většině případů nutná k tomu, aby se odstranilo nepohodlí a špatné pocity.