Středa 29. listopadu 2023
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej
Zataženo, sněžení 1°C

Muži se svěřili, co jim proběhlo hlavou, když poprvé viděli vaginu

 • Vagina se mužům nikdy neomrzí.
  19. května 2015 | 06:00

  Vzpomenete si, co proběhlo hlavou vám, když jste viděla poprvé penis? Nemyslí se tím penis vašeho spolužáka ve školce, když jste si hráli na doktory nebo jste vyměňovali samolepky Šmoulů za to, že vám ho ukáže. Myslí se penis ve stavu pohotovosti! Stejně jako pro vás penis, tak pro druhé pohlaví je a byla vagina úžasným lákadlem. Co si muži z prvního setkání pamatují?

 • Emil

  Já jsem si ten moment strašně dlouho představoval a samozřejmě jsem se na něj poctivě připravoval. Postupně jsem zhlédnul celou sbírku otčímova porna, takže jsem měl jasnou představu o tom, jak bude vypadat. Když se konečně ta první objevila naživo přede mnou, hlavou mi proběhlo: Zdravím, těší mě, viděl jsem všechny tvoje filmy!

  Autor: Shutterstock.com

 • Ondřej


  Myslím, že jsem se choval trochu jako psík nebo možná muž neandertálský. Nejdříve jsem si ji očichal. Potom jsem na ni sáhnul, pak jsem si líznul a hned nato jsem na ni dal sledovací zařízení, abych ji už nikdy neztratil!
  Autor: Shutterstock.com

 • Honza


  Je to možná trochu k nevíře, ale faktem je, že jsem svou první vaginu viděl až na praxi, kterou jsem dělal v rámci studia na střední zdravotní škole. Měl jsem také to štěstí, že to nebyla prohlídka žádné staré paní, ale poměrně mladé ženy. Jediné, čeho jsem se strašně bál, bylo to, aby si nikdo nevšiml, jak se mi při tom pohledu ztopořil penis!
  Autor: shutterstock

 • Zbyněk


  Poprvé jsem ji viděl na televizní obrazovce. S klukama jsme ukradli porno kazetu u rodičů ve skříni, a když nebyli doma, tak jsme si ji pustili. V hlavě mi jelo jen jedno: Doufám, že ve skutečnosti bude víc vzrušující! Myslím, že to byl okamžik, kdy mi začalo docházet, že jsem homosexuál.
  Autor: Shutterstock.com

 • Prokop


  Choval jsem se jako děsný profesionál a dělal jsem, že jsem jich viděl už asi milion. Přitom jsem byl úplně vyděšený a netušil jsem, co dělat. Říkal jsem si: Bože, proč tu není jen jeden čudlík, stejně jako je bradavka na prsu. Kdo se má ve všech těch závojíčcích vyznat. Trochu jsem se obával, abych vůbec vybral ten správný otvor!
  Autor: shutterstock

 • Dan


  Když jsem viděl vaginu poprvé, tak jsem si říkal: Je ještě hezčí, než jsem si ji představoval! Podruhé, když jsem viděl vaginu, tak jsem si říkal úplně to stejné. Potřetí, počtvrté a pokaždé potom jsem si říkal zase úplně to samé.
  Autor: Shutterstock

 • Šimon

  První pohled na vaginu mi trochu připomněl predátora. Díval jsem se na ni a v duchu jsem si říkal: Bezva, tak jsi tady a co teď! Vím, že mě také docela překvapilo, že když jsem do ní vsunul prsty, byla strašně horká!

  Autor: shutterstock   

Klíčová slova:  sex, vagina, vagína, muži, reakce
Diskuse ke článku
.