Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

Jak se ženám líbí švédská trojka? Anonymní názory z internetu odhalují pravdu

 • 4. září 2021 | 06:00

  Švédská trojka je snem všech, kteří rádi experimentují. Přitom spousta z mužů nakonec nemá odvahu dovést věci do konce. Nebo v půlce vycouvají, protože nemohou vidět partnerku s jiným. Jaké zkušenosti a názory mají anonymní ženy z internetových diskusí?

 • Trochu mi vadilo, když se kluci dotýkali


  Autor: shutterstock

  Je to super, ale mně se teda víc líbilo, když jsme byly dvě na jednoho. Trochu mě u dvou chlapů odrazovalo, když se oni dva sebe dotýkali, ale jinak teda zážitek neskutečný. Jen jsem měla co dělat, abych oba stíhala, a potom jsem sex minimálně týden nechtěla ani vidět.

  Podívejte se na video s Alenou Dolákovou:

  Video se připravuje ...
  Alena Doláková: Vím, jak je těžké, vyrovnat se se znásilněním • VIDEO: videohub

 • Dva chlapi najednou jsou sportovní výkon


  Autor: profimedia.cz

  Pokud máte s tím druhým pánem nějaký zvlášť kamarádský vztah, tak bacha na to, dost to tyhle vztahy kazí. Pak má člověk pořád v hlavě, co se dělo, co dělal, jak u toho vypadal, kde kdo koho nebo čí část těla kde měl. Že se o tebe chce přítel dobrovolně dělit, je taky dost vzácnost. A čeká tě toho docela dost. Dva chlapi najednou jsou celkem sportovní výkon.

  Podívejte se na video se sex expertkou o ženské sexualitě:

  Video se připravuje ...
  Nejsi v tom sama: Se sexexpertkou o ženské sexualitě a schopnosti dosáhnout orgasmu • VIDEO: Videohub

 • Hlavně se do ničeho nenechat tlačit


  Video se připravuje ...
  Valentýn nadivoko! Odvažte se a kupte něco sexy • VIDEO: Adam Balažovič

  Já mám ráda dva chlapy, máš se na co těšit. Doufám, že jste na to připraveni psychicky, ne všichni vydrží koukat na to, jak jejich partnerku klatí jiný nebo jak jejich partner souloží s jinou ženskou. Pokud to ale máte všechno srovnané, tak je to super zpestření sexuálního stereotypu. Hlavně se do ničeho nenech tlačit, pokud tě partner nutil, tak bys do toho jít neměla. Jinak se vybav kondomy a lubrikanty, klidně si kupte i nějaké hračky.

 • Kamaráda bych vynechala


  Autor: shutterstock

  Nezažila jsem, asi bych ani nechtěla. Jen tedy – nešla bych do toho s přítelovým nejlepším kamarádem. Bála bych se vážného pošramocení vztahu. Oni chlapi můžou dělat frajery, jak to všechno v pohodě zvládnou, ale sami většinou netuší, do čeho lezou. Stačí, abys při uspokojování kamarádem vypadala spokojeně, a přítel z toho může mít noční můry. No nevím, s cizím člověkem bych to asi tak nebrala, ale kamaráda bych vynechala.

 • Můj kluk si nakonec vzal tu druhou


  Autor: Shutterstock.com

  Já jsem teda nezažila klasickou trojku. Byli jsme dva páry, skvělí kamarádi. Hráli jsme karty, k tomu hodně moc alkoholu. A skončilo to tak, že když prohrála holka, musela orálně uspokojit toho „cizího“ kluka, když prohrál kluk, také orálně uspokojil tu druhou holku. Skončilo to tak, že můj přítel a ta kamarádka se vzali a mají spolu dítě.

 • Přítel to stopnul


  Autor: shutterstock

  Zažila jsem s přítelem a kamarádem, přítel to pak ale stopnul, asi mu došlo, že ten pohled nesnese, přitom on sám to chtěl. Bylo to hnusné, divné, dělala jsem to jen kvůli němu a už bych do toho nikdy nešla. Není nad klasický sex mezi dvěma lidmi.

Diskuse ke článku
.